zobacz koszyk 0

Warszawa - REJS Z TANCERKĄ + DODATKI

Wynajmij statek w Warszawie na wieczór kawalerski! W cenie impreza na wodzie na klasycznym pięknym statku z VIP roomem, występ tancerki erotycznej i kilka miłych dodatków alkoholowych. Profesjonalny striptiz trwa około 15 minut - 3 piosenki. Cały statek na wyłączność - tylko do Waszej dyspozycji. Pomieści się nawet 80 osób!

Cena zawiera też przygotowanie statku pod Wasze wytyczne (np. ustawienie stołów lub montaż dodatkowych dekoracji, jeśli jest konieczny), pełne ubezpieczenie pasażerów, a także komentarz przewodnicki podczas całego rejsu (polski, angielski, rosyjski) jeśli sobie życzycie. Dostępne jest także centralne nagłośnienie i mikrofon bezprzewodowy.

Spotykacie się w warszawskiej przystani nad Wisłą. Dojeżdżacie sami lub jednym z naszych imprezowych pojazdów (możesz dodać atrakcję transferową). Rejs statkiem w Warszawie trwa godzinę, dodatkowy czas możesz dokupić poniżej. Nie możecie mieć własnego alkoholu, ale możecie skorzystać z przyzwoicie zaopatrzonego baru na pokładzie statku.

Cena zawiera

  • 1 godzina rejsu statkiem po Wiśle
  • shot cytrynówki własnej domowej produkcji dla każdego
  • tancerka erotyczna - show około 15 minut
  • imprezowa opiekunka grupy
  • ubezpieczenie
  • komentarz przewodnicki pl,ang,ros
  • bar z barmanem
  • max 80 os.
  • dodatkowe 30 minut + 690 PLN

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


590 PLN/dodatek
TANCERKA

Najlepsza w mieście tancerka wykona dla Was niezapomniane show (3 piosenki, ok. 15-20min). Jeśli macie już tancerkę w cenie atrakcji, dodanie drugiej do wspólnego tańca sprawi że ten wieczór przejdzie do historii.klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


transfer-party-bus
890 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Transport na dzienną atrakcję w wielkim stylu! Party MiniBusem w obie strony. Start skąd chcecie, koniec gdzie chcecie. Max 14 osób (do 5 h).


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.


open-bar-warszawa
139 PLN/os.
min. 10 os.
OPEN BAR + LEKKI CATERING NA ŁODZI

Open Bar alkohol i napoje (cytrynówka, wino, piwo, softy) Kanapeczki bankietowe, warzywne słupki z dipami, deska serów, wędlin, śledzie na 3 sposoby i pieczywo.

 

lodz-warszawa-catering-na-lodzi
59 PLN/os.
min. 10 os.
POSIŁEK - STATEK
Grillowy pakiet. Do wyboru: Karkówka w stylu polskim marynowana w ziołach i czosnku, Szaszłyki drobiowe przekładane cebulą, papryką i boczkiem, burgery z mięsa wołowego 100% wołowiny podawane w bułce.

prywatny-dj-warszawa
1090 PLN/dodatek
DJ na STATKU
Impreza z DJ-em i jego profesjonalnym zestawem DJ-skim na cały czas trwania rejsu.


rejs-warszawa
790 PLN/dodatek
DODATKOWE 30 MIN. STATEK
Dodaj 30 minut rejsu w promocyjnej cenie.  Kolejna godzina jest już droższa z przyczyn logistycznych - 1600 PLN, więc 30 minut za 690 PLN to okazja.