zobacz swój koszyk

Wrocław - PAKIET GO GO

Lepiej usiądź bo za chwilę spadniesz z fotela. Rachunek na Waszą imprezę jest prosty: SEXY KOLACJA (VIP room, soczysty schaboszczak, 2 piwa/os, tancerka GoGo) + STRIP LIMUZYNA (1h jazdy, szampan, striptiz na pokładzie)  + WEJŚCIE DO KLUBU GoGo z rezerwacją stolika!!

3 atrakcje w cenie 2. Czyli w pakiecie wejście do klubu GoGo z rezerwacją stolika dostaniecie całkowicie za darmo. Do tego dorzucamy wypasiony prezent dla kawalera.

Idealna opcja dla grup do 12 osób, dla większych grup podstawimy Party Busa.

Cena zawiera

  • 3 atrakcje w cenie 2: sexy kolacja, sexy limuzyna, wejście do klubu GoGo + rezerwacja stolika
  • w cenie wszystko to co dla każdej z powyższych atrakcji z osobna
  • sympatyczna opiekunka na cały czas trwania atrakcji
   

Dodatki (opcjonalne)

limuzyna-hummer
89 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną od 6 do 29 osób. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

dominatrix__1_
490 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.


sexy-policjantka
490 PLN/dodatek
SEXY POLICJANTKA
Nasza Sexy Policjantka przy pomocy lizaka policyjnego zatrzyma Wasz samochód, limuzynę, Party Busa lub wpadnie na kolację/rejs itp. i zrobi niezapomniany pokaz dla Waszej ekipy, a w szczególności dla Kawalera. Występ trwa ok. 15 min (3 piosenki).