zobacz koszyk 0

Wrocław - KOLACJA Z TANCERKĄ

Kolacja z kumplami, przepyszny schaboszczak, 2 piwka/os, i profesjonalny striptiz urokliwej tancerki gogo we Wrocławiu w prywatnym VIP roomie w kluborestauracji + towarzystwo naszej imprezowej przewodniczki.
W tej cenie to prawdziwa okazja. Dodatkowy alkohol możecie sobie dokupić w cenach z karty (około - wódka 6, piwo 8).

Zaczniecie od wspólnej kolacji, następnie po jedzeniu przejdziecie do prywatnej salki gdzie nasza tancerka zrobi dla Was niezapomniany striptiz.

Do tego jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pobawić się z kumplami...bezstresowo!

Jeśli macie ochotę na jeszcze więcej striptizu możesz dodać wstęp do bezpiecznego, sprawdzonego klubu GOGO w centrum Wrocławia, lożę dla grupy + po piwku dla każdego, do tego w standardzie pomocna przewodniczka za jedyne 49 PLN/osoby - jeśli chcesz zaznacz tę opcję przy rezerwacji.

Cena zawiera

  • sympatyczna opiekunka grupy
  • wynajem dyskretnej VIP sali w klubo-restauracji 
  • soczysty schaboszczak z dodatkami
  • 2 piwka/osobę
  • striptiz (3 piosenki - około 15 minut)

Dodatki (opcjonalne)

59 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB GOGO WROCŁAW
Wejściówki VIP, rezerwacja loży i piwo lub welcome drink dla każdego w najlepszym klubie GoGo w centrum Wrocławia. Imprezowa opiekunka na miejscu i jej cenne rady w cenie. min 7 os. 49 jako dodatek, 59 jako jedyna atrakcja.

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.


sexy-policjantka
690 PLN/dodatek
SEXY POLICJANTKA
Nasza Sexy Policjantka przy pomocy lizaka policyjnego zatrzyma Wasz samochód, limuzynę, Party Busa lub wpadnie na kolację/rejs itp. i zrobi niezapomniany pokaz dla Waszej ekipy, a w szczególności dla Kawalera. Występ trwa ok. 15 min (3 piosenki).