zobacz koszyk 0

Wrocław - BODY SUSHI

Body sushi we Wrocławiu niewątpliwie doda pikanterii Waszej imprezie kawalerskiej.

Specjalnie dla Was zarezerwujemy VIP room w modnej suszarni lub zaprzyjaźnionym lokalu w centrum Wrocławia, gdzie czekać na Was będzie piękna modelka obłożona zestawem wyśmienitego sushi (ok. 30 różnych kawałków). Możecie również zamówić duet, w takim przypadku koszt imprezy wzrasta o 590 PLN. Gdy juz nacieszycie oczy i rozbudzicie apetyt każdy otrzyma dodatkowy zestaw 10 kawałków sushi - po kilka sztuk z różnych rodzajów - i szklaneczkę sake.

Nasza modelka jest do Waszej dyspozycji przez godzinę, w lokalu natomiast możecie zostać ile dusza zapragnie, oczywiście w godzinach otwarcia. Wybór miejsca będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

Po posiłku polecamy wizytę w klubie gogo - wystarczy zaznaczyć poniżej Wasz wybór. Nie chcecie martwić się o transport? Tym również możemy się zająć jeśli dacie nam znać odpowiednio wcześniej.

Cena zawiera

  • piękna Sushi Girl na 1h, na której ułożony zostanie duży zestaw sushi (ok. 30 różnych kawałków)
  • wynajem oddzielnej sali VIP, gdzie odbędzie się degustacja
  • zestaw sushi dla każdego (mix. 10 kawałków) + sake
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

59 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB GOGO WROCŁAW
Wejściówki VIP, rezerwacja loży i piwo lub welcome drink dla każdego w najlepszym klubie GoGo w centrum Wrocławia. Imprezowa opiekunka na miejscu i jej cenne rady w cenie. min 7 os. 49 jako dodatek, 59 jako jedyna atrakcja.

45 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.