zobacz swój koszyk

Wrocław - KOLACJA Z TANCERKĄ

Kolacja & profesjonalny striptiz najlepszej tancerki GO-GO we Wrocławiu w prywatnym VIP roomie w kluborestauracji w ścisłym centrum - w tej cenie to prawdziwa okazja. Dodatkowy alkohol możecie sobie dokupić w cenach z karty (około - wódka 6, piwo 8).

Do tego jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pobawić się z kumplami...bezstresowo!

Możesz dodać wstęp do bezpiecznego, sprawdzonego klubu GOGO w centrum Wrocławia, lożę dla grupy, po shocie dla każdego i niezapomniany show na scenie dla Kawalera, do tego w standardzie pomocna przewodniczkę i więcej (sprawdź ) za jedyne 35 PLN/osoby. To o 20 PLN/os mniej niż zapłaciłbyś samemu. I nie musisz nic robić - wszystkim zajmie się Wasza sympatyczna przewodniczka - jeśli chcesz zaznacz tę opcję przy rezerwacji.

Cena zawiera

  • sympatyczna opiekunka grupy
  • wynajem dyskretnej VIP sali w klubo-restauracji w centrum Wrocławia
  • soczysty schaboszczak z dodatkami
  • 2 piwka/osobę
  • strip show (3 piosenki - około 15 minut)
   

Dodatki (opcjonalne)

39 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB GOGO WROCŁAW
Wejściówki VIP, rezerwacja loży i piwo lub welcome drink dla każdego w najlepszym klubie GoGo w centrum Wrocławia. Imprezowa opiekunka na miejscu i jej cenne rady w cenie. min 7 os. 39 jako dodatek, 49 jako jedyna atrakcja.