zobacz koszyk 0

Wrocław - GOGO LIMUZYNA + KLUB

Idalny pakiet na wieczór. Z wybranego miejsca we Wrocławiu, odbierzemy Was limuzyną z tancerką na pokładzie, która wykona dla was zniewalający striptiz. Po przejażdżce dorzucimy gratisowe wejściówki do klubu.

W cenie godzinna przejażdżka limuzyną, szampan, barek z lodem, szkło, tancerka i profesjonalny striptiz (3 piosenki - około 15-20 minut). W limuzynie możecie mieć własną muzykę i alkohol.

Jak zwykle na miejscu wszystkim zajmie się nasza sympatyczna przewodniczka, tak abyś Ty - świadek - nie musiał niczym się martwić i mógł pobawić się z chłopakami! To dzieki niej naprawdę się pobawisz!

Kluby z którymi współpracujemy: Studio P1 Next Level, Cherry, Czarny Kot, Bialy Kot, Domówka.
Dajcie znać, do którego chcecie wejściówki!

 

Cena zawiera

  • wynajem limuzyny z szoferem 
  • imprezowa opiekunka grupy 
  • tancerka gogo + striptiz - 3 piosenki (około 15-20 minut)
  • godzinna przejażdżka po Wrocławiu lub odbiór z lotniska/dworca 
  • butla szampana 
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu 
  • gratisowe wejściówki do klubu po przejażdżce

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minutsexy-policjantka
690 PLN/dodatek
SEXY POLICJANTKA
Nasza Sexy Policjantka przy pomocy lizaka policyjnego zatrzyma Wasz samochód, limuzynę, Party Busa lub wpadnie na kolację/rejs itp. i zrobi niezapomniany pokaz dla Waszej ekipy, a w szczególności dla Kawalera. Występ trwa ok. 15 min (3 piosenki).