zobacz koszyk 0

Wrocław - PARTY BUS + KLUB

Nareszcie doczekaliśmy się Party Busa we Wrocławiu, z piękną tancerką na pokładzie, a na koniec wejściówki do klubu w centrum.

Party Bus standardowo jest wyposażony w przyciemniane szyby, prywatny podświetlany bar, wygodne kanapy, dobre nagłośnienie, sympatyczną obsługę oraz rurkę do tańca a na niej przemiłą tancerkę gogo, która wykona dla Was najlepszy striptiz we Wrocławiu. Jedna tancerka w cenie - druga to +590 PLN.

Jazda Party Busem trwa 1 godzinę - odbieramy Was z wybranego miejsca w granicach Wrocławia. Dojazd poza miasto to niewielka dopłata. Po kursie Party busem gratisowe wejście do klubu we Wrocławiu.

Party Busem przyjedzie po Was nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pobawić się z kolegami. Możecie mieć własny alkohol i muzykę, a od nas dorzucimy lód i szkło. Party Bus jest bardzo popularny, więc szczególnie jeśli planujesz imprezę na sobotę wieczór, zarezerwuj wstępnie jak najwcześniej.

Jest Was dużo? Dobrze się składa, bo większe grupy płacą mniej ! Zapłacicie maksymalnie za 15 osób, a może być Was dużo więcej. Komfortowo Party Busem podróżuje aż 35 imprezowiczów.

Kluby z którymi współpracujemy: Studio P1 Next Level, Cherry, Czarny Kot, Bialy Kot, Domówka.
Dajcie znać, do którego chcecie wejściówki!

Jedna godzina to dla Was za mało? Możecie dodać kolejną za + 890 PLN, tylko dajcie znać wcześniej.

Cena zawiera

  • wynajem naszego imprezowego Party busa na 1 godzinę
  • imprezowa opiekunka grupy 
  • tancerka + pokaz gogo (3 piosenki) 
  • możliwy własny alkohol 
  • gratisowe wejściówki do klubu

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minutdominatrix__1_
690 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.

sexy-policjantka
690 PLN/dodatek
SEXY POLICJANTKA
Nasza Sexy Policjantka przy pomocy lizaka policyjnego zatrzyma Wasz samochód, limuzynę, Party Busa lub wpadnie na kolację/rejs itp. i zrobi niezapomniany pokaz dla Waszej ekipy, a w szczególności dla Kawalera. Występ trwa ok. 15 min (3 piosenki).

hostessa-warszawa
690 PLN/dodatek
HOSTESSA TOPLESS
Idealna opcja na wieczór kawalerski - hostessa topless, która przez 1 godzinę będzie serwować Wam drinki. Jeśli wolicie może dla Was przywdziać strój króliczka.