zobacz swój koszyk

O nas

Kawalerskie.pl

Działamy już ponad 10 lat, od czerwca 2006 roku. Od tego czasu pomogliśmy w trudach organizacji ponad 4000 świadków i uszczęśliwiliśmy podobną ilość Kawalerów. Zaczynaliśmy od jednego miasta - naszej ukochanej Warszawy. Gdy dopracowaliśmy model naszej działalności, otworzyliśmy oddziały w 9 innych miastach i nowe strony:  panienskie.pl - dla Waszych kobiet oraz integracyjne.pl - dla Waszych firm. Od tego czasu 5 razy unowocześniliśmy stronę internetową, dodaliśmy kilkaset nowych atrakcji, wyeliminowaliśmy nierzetelnych poddostawców, wyszkoliliśmy setki opiekunek, zatrudniliśmy profesjonalnych managerów i z małej rodzinnej firmy staliśmy się prężnie działającą instytucją zatrudniającą w sezonie ponad 50 osób i posiadającą własny zestaw atrakcji. Cały czas staramy się doskonalić nasze usługi, szkolić nasze sympatyczne opiekunki i wymyślać dla Was nowe, dopracowane atrakcje. Chcemy żeby cały proces organizacji wieczoru kawalerskiego był dla Was jak najprostszy. Dlatego prowadzimy Cię przez każdy etap tego procesu od pierwszego kliknięcia guzika "REZERWUJĘ WSTĘPNIE" do dnia realizacji imprezy.

Gdy wystartowaliśmy w 2006 roku, byliśmy pierwszą wówczas firmą w Polsce organizującą wieczory kawalerskie. Aktualnie jesteśmy najstarszą i niewątpliwie największą firmą oferującą takie usługi. Co roku znajdujemy kilku naśladowców, którzy kopiują nasz model działalności, teksty z opisów atrakcji, a nawet ich nazwy. Schlebia nam że jesteśmy wzorem, ale z naszym doświadczeniem i jakością obsługi wypracowaną przez ponad 10 lat pracy w każdy weekend, nie ma to zbyt wiele wspólnego. Osiągnięcie wysokiej jakości obsługi buduje się latami i nie jest łatwe. Dlatego większość tych firm działa tylko jeden rok i kończy swój żywot w garażu.

Wartym odnotowania jest, iż większość z tych firm jedno lub dwuosobowych nie korzysta z opiekunek (!) i ich praca organizacyjna  sprowadza się do zrobienia rezerwacji i przekazania klientowi w ostatniej chwili numeru telefonu do kierowcy i adresu klubu.  W naszej firmie, każdą, nawet najmniejszą imprezę, przygotowuje sztab osób. Osoba z którą się kontaktujecie, przekazuje Waszą rezerwację do managera danego miasta, który osobiście nadzoruje przygotowanie i przebieg Waszej imprezy, jest w kontakcie z opiekunkami i poddostawcami, przygotowuje i potwierdza rezerwacje oraz materiały dla uczestników. Kilka dni przed imprezą Wasze rezerwacje są powtórnie potwierdzane i omawiane na cotygodniowym spotkaniu managerów z opiekunkami grup - tak by wyeliminować margines błędu. W każdym mieście w którym jesteśmy pracuje przez cały rok nasz lokalny manager i zespół opiekunek, więc Waszą imprezę zawsze organizują najlepsi miejscowi specjaliści, niezależnie od tego do którego miasta się wybieracie. Wieczór kawalerski jest tylko raz w życiu. Wybierz mądrze i zrealizuj go z nami.
 
Życzymy Wam udanej imprezy i bezstresowej organizacji
 Zespół kawalerskie.pl
 

Jak zorganizować Wieczór Kawalerski?

jak-zorganizowac-wieczor-kawalerski 1. Robisz listę gości. Pamiętaj że to nie mają być Twoi znajomi tylko Kawalera. Również z innych ekip. Nie zapomnij o kimś. 

2. Decydujesz że sam drogi prezent to niekoniecznie to, i że warto te pieniądze przeznaczyć na ostanią noc na wolności - wino, kobiety i śpiew. 

3. Ustalasz budżet na osobę. Już za 70 PLN będzie nieźle, za 100 pln jeszcze lepiej. Za 200 możesz naprawdę poszaleć i sprawić Mu wieczór który przejdzie do historii.

4. Dobierasz atrakcje do charakteru Kawalera, ale dbasz też o chłopaków. Nawet z największym nerdem zawsze wypala fajny pakiet na strzelnicy i wieczorna przejażdżka limuzyną, hummerem lub party busem z tancerkami zakończona wizytą w klubie GoGo. To klasyka gatunku.

5. Rezerwujesz wstepnie termin.

6. Przedstawiasz ofertę chłopakom i dajesz im kilka dni na ostateczę decyzję.

7. Pamiętaj że gdzie kucharek sześć.... Ostatecznie decydujesz Ty sam - to Ty najlepiej znasz Kawalera, więc nie oglądaj się na maruderów którzy i tak dołączą w ostatniej chwili. A jesli odwołają - nie zapłacisz za nich. Jesteśmy elastyczni. Przykład: Zamawiasz limuzynę na 15 osób, potwierdzasz, 5 dni przed imprezą 3 osoby rezygnują, piszesz do nas i jeśli mniejsza limuzyna jest dostępna, zmianiamy ją dla Ciebie bezkosztowo i nie musisz płacić za osoby które zrezygnowały. To samo dotyczy dodawania osób. Wówczas podstawiamy większą limuzynę. Bezstresowo.

8. Potwierdzasz lub anulujesz rezerwację. Ewentualnie zmianiasz atrakcję na inną i wpłacasz zadatek. Zwyczajowo uczestnicy zrzucają się na Kawalera, więc weź to pod uwagę jeśli Wasza grupa jest mniejsza. Jeśli jest Was ponad 15-stu, Kawaler i Świadek pojadą GRATIS

To wszystko - teraz już tylko masz Was doprowadzić w ustalone miejsce o ustalonej godzinie.

Wybierz miejsce

Wybierz gdzie chcesz zorganizować wieczór kawalerski

Warszawa Kraków Wrocław Gdańsk Trójmiasto Szczecin Poznań Lublin Łódź Bydgoszcz

Wybierz atrakcje

Możesz zamówić jedną lub kilka i dowolnie połączyć.

Zarezerwuj termin

Zamów wstępnie, zbierz kumpli i potwierdź lub anuluj rezerwację. Możesz potem zmienić ilość osób.

Poznaj nasz zespół

Karolina

Karolina

Z nią impreza może być tylko udana. Wulkan energii, który tryska radością. Nieustannie i nieprzerwanie lubi poznawać nowych ludzi, z którymi tańczy do upadłego albo rozmawia do białego rana.

Natalia

Natalia

Natalia to szalona dziewczyna, łatwo nawiązuje kontakty. Dystans skraca przy pierwszym poznaniu, a nudę wyklucza od razu. Gwarantuje zawsze i przede wszystkim – dobrą zabawę.

Ania

Ania

Uśmiech ma czarujący, a energię zaraźliwą. Przepada za tatarem i żurkiem … w szczególności o 5 nad ranem.

Karolina

Karolina

O warszawskich klubach wie wszystko, imprezowy nastrój zawsze nosi w kieszeni. Pełen luz i pewność, że wieczór przebiegnie pomyślnie.

Kasia

Kasia

Jedna z najdłużej pracujących w firmie opiekunek, zawsze pogodna i nadzwyczaj zaradna. Specjalista do spraw wszelakich.

Justyna

Justyna

Po operacji zmiany płci nic co ludzkie nie jest Justynowi obce. Jego delikatna uroda to tylko kamuflaż, w środku kryje się bowiem delikatny niczym płatek śniegu chłopiec, który był dziewczynką.

Karolina

Karolina

Zwariowana globtroterka. Uwielbia podróże, przygody i wyprawy wszelakie.

Basia

Basia

Basia to sprytna bestia. Znajdzie wyjście z każdej opresji. Miłośniczka popcornu i języka hiszpańskiego (mimo że go jeszcze nie zna).

Ewa

Ewa

Ewa to kobieta pracująca i niezastąpiona, za to sama zastąpi każdego. Ma pełno energii, którą ładuje podczas upalnych letnich popołudni, zajadając się ulubionymi pączkami.

Lena

Lena

Jest niepoprawną optymistką, która ceni sobie niezależność. Lena kocha swojego psa, ale też taniec.

Ola

Ola

Swój wolny czas najchętniej spędza aktywnie, zwłaszcza w ukochanych górach. Codziennie naprawia ludzi poprzez kurację uśmiechem.

Sandra

Sandra

Bardzo kobieca i zmienna jak kameleon. Kręcą ją tatuaże i mocny look.

Agnieszka

Agnieszka

Tryska pozytywną energią. Agnieszka nie lubi coli zero i w sekrecie marzy o spotkaniu z szeptuchami. Niekoniecznie z Podlasia.

Izabela

Izabela

Głos ma donośny jak na opiekunkę przystało, z nią nikt się nie zgubi. Lubi delektować się piwem pszenicznym i nosić kolorowe buty.

Kaja

Kaja

Z nią nigdy nic nie wiadomo, ale jedno jest pewne - gwarantowana udana impreza. Lubi warkocze i Heroes Might.

Marta

Marta

Typ zapalonej sportsmenki za dnia, a wieczorem uwodzicielki w wysokich szpilkach. Jest duszą towarzystwa.