zobacz koszyk 0

Wrocław - WALKI W OLEJKU + KLUB GOGO

Walki w olejku we Wrocławiu niedaleko Rynku, a następnie najlepszy w mieście klub GoGo. Oto pomysł na wieczór kawalerski! Prywatna sala/apartament, śliski obszerny basen, a w nim dwie atrakcyjne zapaśniczki. Nasze najlepsze tancerki nacierają się pachnącym olejkiem w wielce wyzywajacy sposób aby następnie rzucić się na siebie używając technik, które widzieliscie do tej pory jedynie na filmach nadawanych po 22.00. Takie zapasy w kiesielu, o których każdy z Was marzył, tyle, że dziewczyny polewają się śliskimi olejkami. 

Dziewczyny tworzą bardzo oryginalny sado-maso-ekshibicjonistyczny związek - pałają do siebie nienawiścią by po chwili oddać się pieszczotom. Takie okazjonalne wybuchy namiętności w trakcie walk w olejkach nie są niczym niezwykłym. W ostatniej rundzie wciągają do basenu Kawalera w slipkach i 'walczą' wspólnie z nim (warto mieć ze sobą slipki na zmianę). Jeśli chcecie, by Kawaler został przynajmniej w slipkach, poinformujcie o tym dziewczyny PRZED walką, w przeciwnym razie może być za późno. Tu nie ma żadnych reguł. Szeroki uśmiech na twarzy wszystkich zgromadzonych gwarantowany! 3 x piwko dla każdego w cenie! Po zapasach (za dotatkową opłatą, do uzgodnienia z dziewczynami) każdy z Was będzie mógł spróbować swych sił z niestrudzonymi zapaśniczkami. Jest to jedna z naszych najgorętszych atrakcji! Organizujemy ją wyłącznie dla Waszej grupy w prywatnym pomieszczeniu - bez świadków. 

Cały czas jest z Wami nasza imprezowa, wszystko ogarniająca przewodniczka, abyście Wy nie musieli się niczym martwić, bo i tak nie będziecie mieć do tego głowy.

Po walce w olejku spacerkiem do klubu GOGO przy Rynku - w cenie wejściówki + rezerwacja stolika.

Cena zawiera

  • dyskretne pomieszczenie niedaleko centrum Wrocławia
  • 3 piwka na osobę
  • walki w olejkach = 3-rundowy pojedynek naszych pięknych zapaśniczek (ok. 15 - 20 minut)
  • obowiązkowa niespodziankowa runda upokarzająca dla Pana Młodego (nie zapomnij o aparacie na tę okazję)
  • imprezowa opiekunka

Dodatki (opcjonalne)

45 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.


dominatrix__1_
690 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.

sexy-policjantka
690 PLN/dodatek
SEXY POLICJANTKA
Nasza Sexy Policjantka przy pomocy lizaka policyjnego zatrzyma Wasz samochód, limuzynę, Party Busa lub wpadnie na kolację/rejs itp. i zrobi niezapomniany pokaz dla Waszej ekipy, a w szczególności dla Kawalera. Występ trwa ok. 15 min (3 piosenki).

hostessa-warszawa
690 PLN/dodatek
HOSTESSA TOPLESS
Idealna opcja na wieczór kawalerski - hostessa topless, która przez 1 godzinę będzie serwować Wam drinki. Jeśli wolicie może dla Was przywdziać strój króliczka.