zobacz koszyk 0

Wrocław - PAKIET W KLUBIE MUZYCZNYM

Pakiet imprezowy w najlepszym klubie muzycznym we Wrocławiu w ścisłym centrum. Wejście VIP do klubu muzycznego, rezerwacja loży + przedpłacony rachunek na 100 PLN na osobę w cenie.

Za taki zestaw zapłacisz u nas mniej niż organizując i płacąc za wszystko samemu. Oszczędzasz czas, nerwy i dużo złotówek...

Do tego dorzucimy imprezową opiekunkę na początek imprezy, która wprowadzi Was do klubu i jak zwykle o wszystko się zatroszczy - tak byś mógł poimprezować z kolegami zamiast zmarnować cały wieczór na załatwianie i organizację.

Wrocławskie kluby muzyczne z którym pracujemy to nowoczesne, bezpieczne i sprawdzone wielokrotnie lokale.  Nie trzeba nigdzie jeździć taxi, do klubu możecie podjechać naszą limuzyną z tancerką GOGO.

Na pewno będziecie czuć się tam swobodnie i dobrze bawić!

Kluby z którymi współpracujemy: Studio P1 Next Level, Cherry, Czarny Kot, Bialy Kot, Domówka.
Dajcie znać, do którego chcecie wejściówki!

A jeśli klub muzyczny to za mało.. Możecie dodać wejściówki do klubu gogo w centrum. Jeśli się zdecydujecie, zaznaczcie tę opcję przy rezerwacji. Wybór lokalu będzie zależał od dostępności klubów w danym terminie.

Nic nie musisz załatwiać - zajmiemy się wszystkim od A do Z. 

Cena zawiera

  • imprezowa opiekunka grupy
  • przedpłacony rachunek na 100 PLN/os.
  • wstęp VIP do klubu muzycznego
  • rezerwacja loży w klubie muzycznym

Dodatki (opcjonalne)

59 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB GOGO WROCŁAW
Wejściówki VIP, rezerwacja loży i piwo lub welcome drink dla każdego w najlepszym klubie GoGo w centrum Wrocławia. Imprezowa opiekunka na miejscu i jej cenne rady w cenie. min 7 os. 49 jako dodatek, 59 jako jedyna atrakcja.

45 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.


limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.