zobacz koszyk 0

Wrocław - WROCŁAWSKI NIGHTLIFE

Idealna atrakcja na udany wieczór kawalerski - clubbing we Wrocławiu. Pub, klub gogo i klub muzyczny pod opieką imprezowej przewodniczki.

Nightlife we Wrocławiu rozpoczniecie od paru łyków %%% dla odwagi w topowym pubie, potem zaprowadzimy Was do klubu gogo, po drodze do którego, nasza sympatyczna opiekunka podpowie Wam na co zwracać na miejscu uwagę, czego unikać, a z czego skorzystać, tak, by wspomnienia były piękne, a konto nadal pełne. W klubie gogo będziecie mieli czas dla siebie przez ok. 2h. Na koniec - wejściówki do modnego klubu pełnego pięknych pań (jeśli zależy Wam także na rezerwacji loży, dajcie znać wcześniej, a przygotujemy dla Was dodatkową ofertę). Wszystkie lokale w ścisłym centrum - bez tracenia cennego czasu na zamawianie taksówek.

Bezstresowe wejście do klubów w cenie. Do tego po shocie dla każdego w pubie i piwko/welcome drink w klubie gogo... tak abyś wraz ze swoimi kumplami mógł się zrelaksować, a kwestie organizacyjne zostawił naszej uroczej przewodniczce.

Kluby z którymi współpracujemy: Studio P1 Next Level, Cherry, Czarny Kot, Bialy Kot, Domówka.
Dajcie znać, do którego chcecie wejściówki!

Dodaj do clubbingu wejście + żetony do kasyna - Pakiet Las Vegas.

Cena zawiera

  • imprezowa opiekunka grupy 
  • wstęp do pubu + rezerwacja stolika w pubie
  • 1 x shot dla każdego w pubie
  • wstęp do klubu gogo + rezerwacja stolika w gogo
  • 1 x piwko lub welcome drink dla każdego w klubie gogo
  • wejściówki do klubu muzycznego

Dodatki (opcjonalne)

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.