zobacz koszyk 0

Praga - WALKI W KISIELU

Jeśli Praga to walki w kisielu! Pikantny pokaz striptizowy, lesbian show, zapasy Kawalera z pięknymi zapaśniczkami, piwo dla każdego, a dla Kawalera piwo bez limitu.
 

Zapasy, których nie zapomnisz

Show jest całkowicie prywatny - tylko dla waszej grupy.  Po przyjeździe na każdego z Was czeka piwo z beczki. Dwie seksowne tancerki pokażą Ci pikantny pokaz zapaśniczy Lesbi, w którym weźmie udział również sam Kawaler. Podczas występu zostawiają go w bieliźnie i zapraszają do siebie. Po "zapasach" Kawaler otrzyma wszystko co niezbędne do kąpieli (kapcie, żel pod prysznic i ręcznik). 
 

Imprezowe opiekunki

Nasza opiekunka jak zwykle od samego początku imprezy zadba o to, aby świadczone usługi były na najwyższym poziomie. Nie będziesz jako organizator zostawiony sam sobie.

Aby urozmaicić całą imprezę, zamów do tego pakietu tancerkę XXL, która po wyjściu dziewczyn z basenu zabawi pana młodego nieco dłużej, lub inne dodatki z listy poniżej. Zapasy w błocie są bardzo popularne, a wszyscy chcą piątek lub sobotę o godzinie 20:00, więc nie zwlekaj z rezerwacją. 

 

Cena zawiera

  • Odbiór z hotelu;
  • Imprezowa przewodniczka;
  • Wejście do klubu i rezerwacja klubu na pokaz;
  • Powitalne piwo dla każdego;
  • Piwo bez limitu dla Kawalera
  • Basen pełen śliskiego kisielu - prywatny show;
  • Pokaz Lesbian show w basenie;
  • Pikantna "walka"  z Kawalerem w roli głównej;
  • Dla Kawalera - żel pod prysznic, ręcznik i kapcie;

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
49 PLN/os.
min. 6 os.
WEJŚCIE DO KLUBU + WELCOME DRINK
Topowy klub w centrum Pragi. Dojdź tam pieszo z przewodnikiem (w cenie). W cenie 1 powitalny shot lub drink na osobę oraz rezerwacja stolika.

striptiz-lesbian-show__1_
1290 PLN/dodatek
POKAZ LES DANCE
2 gorące striptizerki i niezapomniany show dla Kawalera ( około 15 minut).


sexy-policjantka
1390 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA + STRIPTIZ
Klasyka gatunku. Nieśmiertelne i zawsze w cenie. Aresztowanie w limuzynie, party busie, restauracji lub wybranym miejscu. 2 osoby w uniformach, kajdanki, pałki, gorąca striptizerka i prywatny strip show (około 15 minut). Opiekunka na miejscu zajmie sie logistyką wydarzenia.

gruba_tancerka_gogo
990 PLN/dodatek
STRIPTIZ XXL
Mas to rad naozaj velke?  Ten pokaz jest dla Ciebie - kupa śmiechu i wspaniały niezapomniany żart. 

690 PLN/dodatek
STRIPTIZ
Striptiz w limuzynie ( około 15 minut) , party busie, restauracji...lub upgrade do gorącego lesbian show w atrakcjach z 1 tancerką w cenie. Najlepsze tancerki w Pradze!


klub-warszawa-praga-krakow
109 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY
Wejściówki + drink dla każdego + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w Pradze