zobacz koszyk 0

Wrocław - POKOJÓWKA MARZEŃ

Ponętna pokojówka z rana to marzenie każdego mężczyzny. Nasza najlepsza tancerka gogo wcieli się w jej rolę i zaserwuje Kawalerowi striptiz z najśmielszych snów. Występ może odbyć się w pokoju hotelowym/apartamencie/mieszkaniu w centrum (jeśli nocujecie z dala od Rynku dojdzie dopłata za taxi w obie strony - ok. 50 PLN).

Atrakcja dostępna jest wyłącznie w ciągu dnia (przed 18:00), wieczorami nie wypuszczamy naszych dziewczyn do nieznajomych miejsc - kto wie do czego zdolny jest niejeden jurny Kawaler na rauszu.

Dodatkowa tancerka to już tylko 400 PLN. Przemyśl też taką opcję - Lesbian Show za 1090 PLN w dowolnej konfiguracji tanecznej. Napisz nam o tym przy rezerwacji jeśli chcesz.

Cena zawiera

  • imprezowa asystentka
  • wizyta profesjonalnej tancerki gogo w waszym pokoju hotelowym lub domu (jeśli mieszkacie poza Centrum dojdzie dopłata za taxi w obie strony) - 3 piosenki - około 15 minutowy striptiz

Dodatki (opcjonalne)

59 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB GOGO WROCŁAW
Wejściówki VIP, rezerwacja loży i piwo lub welcome drink dla każdego w najlepszym klubie GoGo w centrum Wrocławia. Imprezowa opiekunka na miejscu i jej cenne rady w cenie. min 7 os. 49 jako dodatek, 59 jako jedyna atrakcja.