zobacz koszyk 0

Wrocław - LESBIAN SHOW

Tylko dla Was i do tego razem zatańczą dwie najseksowniejsze dziewczyny gogo, wykonując przy tym niezapomniany lesbian show, a przy okazji rozgrzeją do czerwoności. Na pewno każdy z Was marzył o trójkącie – towarzystwie dwóch seksownych kobiet.

Każda z tancerek zatańczy piosenkę solo, a na koniec wspólne lesbian show (dwie piosenki razem). Kolejność i konfiguracje tego pokazu zależą od Was.

Zamówcie ten wyjątkowy pokaz gogo do mieszkania, zaprzyjaźnionego z nami lokalu (rezerwacją zajmiemy się my) lub pubu, klubu, restauracji zarezerwowanej przez Was (warunek: lokal musi posiadać oddzielną salę). Tą atrakcję może dodać do innej opcji z naszej oferty.

Po lesbian show przyda Wam się zimny prysznic!

Cena zawiera

  • pokaz w stylu 'lesbian show' - występ dwóch tancerek w zaprzyjaźnionym lokalu lub w pubie/klubie, w którym Wy chcecie (warunek: oddzielna sala)
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

59 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB GOGO WROCŁAW
Wejściówki VIP, rezerwacja loży i piwo lub welcome drink dla każdego w najlepszym klubie GoGo w centrum Wrocławia. Imprezowa opiekunka na miejscu i jej cenne rady w cenie. min 7 os. 49 jako dodatek, 59 jako jedyna atrakcja.