zobacz koszyk 0

Wrocław - LATEKSOWA DOMINA

Lateksowa Domina we Wrocławiu w niespotykanej cenie. Godzina dominacji z gadżetami i totalne poniżenie Kawalera (w dobrym stylu) na niezapomnianym wieczorze kawalerskim we Wrocławiu. Wiemy, że na to czekaliście!  

Nasza piękna, wystrojona w lateks, szpilki i maskę Dominatrix wprowadzi Kawalera w świat dominacji i uległości. Pomogą jej w tym takie gadżety jak kajdanki, knebel smycz, pejcz, szpicruta itp. Zmiażdży Waszego kumpla krzycząc na niego, wydając mu rozkazy i prowadząc na smyczy. Bohater wieczoru będzie płonął ze wstydu, wy tymczasem będziecie mieli niezły ubaw. 

Domina może zająć się Kawalerem gdzie tylko zechcecie - na ulicy, w klubie, w mieszkaniu czy apartamencie. Przyjedzie do Was wraz z naszą opiekunką grupy która ustali wszelkie szczegóły i element zaskoczenia. Czas znęcania się to około 20 minut. Wrocławska Domina to prawdziwy kawalerski hit i każdy chce ją mieć na swojej sobotniej imprezie, więc lepiej zarezerwuj wstępnie już dziś.

Dostępne są dwie Dominy, więc jeśli Wasz kawaler jest zatwardziałym seksistowskim samcem Alfa, warto przemyśleć takie podwójne uderzenie.

Cena zawiera

  • seksowna domina, która będzie znęcać się nad Kawalerem przez 20 minut
  • niezbędny sprzęt: kajdanki, pejcz, smycz, knebel, szpicruta itp.
  • totalne poniżenie Kawalera
  • imprezowa opiekunka 

Dodatki (opcjonalne)

59 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB GOGO WROCŁAW
Wejściówki VIP, rezerwacja loży i piwo lub welcome drink dla każdego w najlepszym klubie GoGo w centrum Wrocławia. Imprezowa opiekunka na miejscu i jej cenne rady w cenie. min 7 os. 49 jako dodatek, 59 jako jedyna atrakcja.