zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - POKOJÓWKA MARZEŃ

Ponętna pokojówka z rana to marzenie każdego prawdziwego mężczyzny. Nasza najlepsza trójmiejska erotyczna tancerka wcieli się w jej rolę i zaserwuje Kawalerowi show o jakim nie śnił. Występ może odbyć się w pokoju hotelowym/apartamencie/mieszkaniu w Trójmieście (jeśli nocujecie poza centrum Gdańska, Gdyni lub Sopotu dojdzie dopłata za taxi w obie strony).

Atrakcja dostępna jest wyłącznie w ciągu dnia (przed 18:00), wieczorami nie wypuszczamy naszych dziewczyn do nieznajomych miejsc - kto wie do czego zdolny jest niejeden jurny Kawaler na rauszu.

Dodatkowa tancerka to już tylko 490 PLN. Przemyśl też taką opcję - Lesbian Show za 1190 PLN w dowolnej konfiguracji tanecznej. Napisz nam o tym przy rezerwacji

Cena zawiera

  • imprezowa asystentka
  • wizyta profesjonalnej tancerki gogo w waszym pokoju hotelowym, apartamencie lub domu (jeśli mieszkacie poza Trójmiastem dojdzie dopłata za taxi w obie strony) - 3 piosenki - około 15 minut
  • dojazd w cenie

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


aresztowanie-gdansk
790 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE Z POLONEZEM

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.