zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - LESBIAN SHOW

Lepiej przygotujcie sobie kubeł zimnej wody bo po takim występie na pewno się przyda!!

Dwie najseksowniejsze, najgorętsze i najpiękniejsze tancerki w mieście zatańczą tylko dla Was, mało tego - zatańczą ze sobą. Spełnią Wasze najskrytsze marzenie, bo nie uwierzymy, jeśli któryś z Was powie, że o tym nie śnił :)

Każda z dziewczyn zatańczy po jednej piosence solo i dwie piosenki razem (możliwe inne konfiguracje jeśli sobie życzycie).

Występ Lesbian show zorganizujemy dla Was w Waszym apartamencie/pokoju hotelowym/mieszkaniu lub pubie/klubie/restauracji wybranej i zarezerwowanej przez Was (na występ musi być oddzielna sala). Atrakcję możesz też dodać do innej opcji z naszej oferty.

Cena zawiera

  • pokaz w stylu 'lesbian show' - występ dwóch tancerek w apartamencie/pubie/klubie, w którym Wy chcecie (warunek: oddzielna sala)
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/shotem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


aresztowanie-gdansk
590 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE Z POLONEZEM

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


klub-warszawa-praga-krakow
89 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.