zobacz koszyk 0

Łódź - PARTY BUS Z TANCERKĄ

Wypasiony Party Bus w Łodzi na 2h z tancerką erotyczną na pokładzie, asysta imprezowej przewodniczki, obsługa w busie i możliwość wniesienia własnego alkoholu.

Nasz best-seller, nasza duma i chwała - uwielbiany przez pełnokrwistych samców Imprezowy STRIP PARTY BUS jest wyposażony w przyciemniane szyby, podświetlane dwa barki, miękkie klubowe kanapy, nagłośnienie z głębokim basem, TV HDMI 37", sympatyczną obsługę, WC oraz rurkę do tańca a na niej sexowną striptizerkę, która wykona dla Was najlepszy striptiz w Łodzi. Jazda trwa 2 godziny, odbieramy Was z wybranego miejsca w Łodzi i odstawiamy gdzie chcecie. Jedna tancerka w cenie, druga to +490 PLN

Do tego jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pobawić się z kumplami...bezstresowo!

Możecie mieć własny alkohol i muzykę, a od nas dorzucimy lód, cytrynki i szkło.

Jest was dużo? Duże grupy płacą mniej ! Zapłacicie maksymalnie za 15 osób. Komfortowo podróżuje aż 28 imprezowiczów.

Po 2 godzinach jazdy Party Busem możesz dodać wstęp do klubu GOGO, lożę/stolik dla grupy oraz po 1 piwie za dodatkowe 49 PLN/osoby. Jeśli chcesz, zaznacz tę opcję przy rezerwacji.

Cena zawiera

  • wynajem imprezowego strip party busa na wyłączność na całe 2 godziny
  • imprezowa opiekunka grupy
  • obsługa busa
  • tancerka + striptiz (3 piosenki)
  • możliwy własny alkohol

Dodatki (opcjonalne)

tancerka-erotyczna-warszawa
790 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Zatrzyma Wasz minibus w drodze na dzienną atrakcję lub dołączy jako druga tancerka do limuzyny, party busa, kolacji.. i wykona niezapomniany show.