zobacz koszyk 0

Łódź - IMPREZOWY AUTOBUS + TANCERKA

Imprezowy autobus w Lodzi z tancerką erotyczną i rozrywkową przewodniczką tylko dla Was na dwie godziny. Ten wyjątkowo oryginalny Party Bus został przerobiony ze starego ruskiego autobusu, by teraz przeżywac swoje drugie - lepsze wcielenie. Jest wyposażony w ciemne szyby, ekskluzywne klubowe kanapy, profesjonalne nagłośnienie, karaoke, tv, rurę do tańca, barki oraz lodówkę.

W cenie atrakcji rownież seksowna tancerka i niezapomniany striptiz w jej wykonaniu (3 piosenki - ok. 15 min.). Dodatkowo w pakiecie nasza imprezowa przewodniczka, która zaoopiekuje się wszystkim podczas imprezy tak, abyście Wy mogli beztrosko korzystać z uroków wieczoru.

Standardowo odbierzemy Was i odstawimy pod wskazany przez Was adres na terenie Łodzi (kurs poza miasto wiąże się z dodatkową opłatą w zależności od odległości).

PROMOCJA: zapłacicie max. za 15 uczestników, a na pokład naszego Imprezowego Party Busa zabieramy nawet 25 szalonych imprezowiczów!

Dwie godziny to dla Was za mało? Dodajcie kolejną za jedyne + 390 PLN! Lista dodatków dostępna poniżej.

Cena zawiera

  • wyjątkowo oryginalny Imprezowy Party Autobus na 2h
  • striptiz (3 piosenki - ok. 15 minut)
  • imprezowa opiekunka grupy
  • odbiór z wyznaczonego adresu na terenie Łodzi
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu, napojów i przekąsek

Dodatki (opcjonalne)

tancerka-erotyczna-warszawa
790 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Zatrzyma Wasz minibus w drodze na dzienną atrakcję lub dołączy jako druga tancerka do limuzyny, party busa, kolacji.. i wykona niezapomniany show.