zobacz koszyk 0

Łódź - LIMUZYNA Z TANCERKĄ + KLUB

Ekskluzywna limuzyna w Łodzi z tancerką erotyczną na pokładzie, butelką 'szampana' i asystą imprezowej opiekunki. Naszą limuzyną możecie się wozić calutką godzinę.

Elegancka limuzyna to świetny sposób na zajechanie pod klub z klasą. Nie opędzicie się od ciekawskich zalotnych spojrzeń, a długonogie klubowiczki będziecie musieli strząsać z klamek żeby wysiąść. RESPECT!  W limuzynie mieści się do 10 osób.

Jest Was więcej? Sprawdź naszą Limuzynę XXL lub wypasionego Hummera.

W cenie godzinna przejażdżka limuzyną z wybranego miejsca w Łodzi, wino musujące, szkło, tancerka i profesjonalny strip show (ok. 15 minut). Możecie mieć własną muzykę i alkohol.

Do tego jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł wychillować w naszej łódzkiej limuzynie

Po przejażdżce dorzucimy Wam gratisowe wejściówki do jednego z klubów muzycznych w Łodzi lub odstawimy pod wskazany przez Was adres.

Dodatkowa tancerka to +590 PLN. Jeśli chcecie zaszaleć, zaznaczcie tę opcję poniżej.

Cena zawiera

  • limuzyna w Łodzi z szoferem na godzinę
  • tancerka gogo + striptiz - 3 piosenki (ok. 15 minut)
  • przejażdżka po mieście lub odbiór z lotniska/dworca 
  • butelka wina musującego
  • wejściówki do klubu muzycznego po przejażdżce
  • imprezowa opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

tancerka-erotyczna-warszawa
790 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Zatrzyma Wasz minibus w drodze na dzienną atrakcję lub dołączy jako druga tancerka do limuzyny, party busa, kolacji.. i wykona niezapomniany show.