zobacz koszyk 0

Warszawa - PAINTBALL + QUADY + GRILL

Paintball i quady w Warszawie. Quady i paintball w dzikiej miejscowości pod Warszawą, gdzie zabierzemy Was naszym wygodnym minibusem. Przygotujcie się na niezapomniane wrażenia podczas wieczoru kawalerskiego! Specjalnie dla Was połączyliśmy dwie ekstremalne atrakcje w jedną.

Macie okazję pojeździć najmocniejszymi quadami w Warszawie. Na trasie czekają Was różne przeszkody, a jeśli pogoda 'dopisze' być może będzie trzeba wyciągać quady z grząskiego błota. Prawdziwa męska przygoda.

Następie zabieramy Was na paintball! Tutaj liczy się przede wszystkim szybkość, wytrwałość i spryt. Przetestuj ducha swojego zespołu podczas naszej przygody z paintballem. Mundury i maski zamienią Cię w wojowników paintballa – wspólnie opracujcie strategię, która poprowadzi Was do zwycięstwa na polu bitwy. Suma Twoich umiejętności zadecyduje o tym, czy przegrasz, czy wygrasz i chociaż zwycięska drużyna może być tylko jedna, emocje, adrenalina i niezapomniane chwile czekają na każdego!

Po quadach i rozgrywkach w paintball zasłużony relax przy grillu. Dla każdego 2 kiełbaski (biała i klasyczna), pieczywo, ketchup, musztarda, ogórki, 2 piwa na osobę.

Do tego jak zwykle nasza sympatyczna opiekunka, która zajmie się wszystkim na miejscu tak abyście nie musieli się niczym martwić.
 

Cena zawiera

  • transport minibusem w obie strony
  • 30-minutowa przejażdżka quadem dla każdego uczestnika
  • pełny sprzęt paintballowy: pistolety paintballowe, maski, umundurowanie, zbiorniki HPA
  • 200 kul na gracza
  • liczne scenariusze bitewne
  • grill: 2 kiełbaski (biała i klasyczna), pieczywo, ketchup, musztarda, ogórki, 2 piwa na osobę
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut