zobacz koszyk 0

Warszawa - KLUB GOGO - DEGUSTACJA

Ekskluzywna degustacja wódki w najlepszym klubie gogo w centrum Warszawy. Wejście VIP (o wartości 50 PLN/os), rezerwacja  i po 10 shotów wódki dla każdego. Do klubu gogo standardowo zabiera Was nasza imprezowa wszystkoogarniająca przewodniczka.

Każdy z Was podczas degustacji otrzymuje po 10 shotów (10 x 40ml wódki czystej: luksusowa, wyborowa, lubelska trzy zboża oraz smakowej: żołądkowa gorzka, soplica orzech laskowy, soplica pigwowa, lubelska cytrynówka i antonówka, krupnik oraz żubrówka. Razem to prawie 0,5l na osobę, więc zdecydowanie polecamy zacząć wieczór na trzeźwo.

Degustacja prowadzona jest przez profesjonalnego "wódkowego sommeliera', który opowie Wam o każdym shocie. Wkroczycie w zupełnie inny, świadomy wymiar degustacji. Pełna kultura.

Degustacja trwa około 2 godzin, ale w klubie możecie zostać do woli. Wejściówka o wartości 50 PLN jest w cenie. Zazwyczaj zaczynamy około godziny 19.00 lub wcześniej, żebyście mogli spokojnie zdążyć wszystkiego spróbować. O 21.00 przychodzą tancerki, a Wy zajmujecie miejsca w swojej loży. 

Atrakcja dla prawdziwych koneserów wódki!

Jeśli wolicie skupić się głównie na spożywaniu %%%  przez całą noc, polecamy opcję Open Bar (zamówienie minimum 1 dzień przed imprezą)

Klub gogo zdecydowanie należy do tych bardziej exclusive i przeznaczony jest dla najbardziej wymagających klientów - pamiętajcie więc o odpowiednim stroju - unikajcie T-shirtow i tenisówek. Obowiązuje umiarkowana selekcja. Polecamy!

Cena zawiera

  • bilety VIP do klubu gogo
  • rezerwacja loży
  • degustacja 10 rodzajów polskiej wódki (każdy otrzymuje 0,4l wódki)
  • imprezowa opiekunka grupy
  • 'wódkowy sommelier'

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.


wystep-dla-kawalera-gogo
690 PLN/dodatek
KAWALER NA SCENIE
Niezapomniany autorski show dwóch tancerek w strojach policyjnych na scenie klubu GoGo z profesjonalną oprawą świetlno-dźwiękową przygotowany specjalnie dla Kawalera. Tanio nie jest, ale warto.

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.