zobacz koszyk 0

Kraków - KOLACJA Z TANCERKĄ + GOGO

Smakowita kolacja ze striptizem w Krakowie, klub gogo, loża, welcome shot dla każdego oraz imprezowa opiekunka w pakiecie. Za taką kwotę to prawdziwy hit!

Kolacja z występem striptizerki to najlepszy pomysł na rozpoczęcie wieczoru kawalerskiego - nie ma to jak porządny posiłek przed wieczornymi szaleństwami. Rozpocznijcie od soczytego schabowego z dodatkami i 2 piwkami do popicia, a na deser w prywatnej VIP sali profesjonalny striptiz najlepszej tancerki GOGO w Krakowie. Dodatkowy alkohol możecie dokupić w niewygórowanych cenach z karty. Restauracja znajduje się na krakowskim Kazimierzu.

Po kolacji - spacerkiem prosto do loży w klubie gogo. Tam dla każdego po welcome shocie w cenie.

Podczas kolacji jak i w klubie wszystkiego dopilnuje nasza sympatyczna opiekunka, a więc Wy nie musicie się już zajmować organizacją i możecie się wychillować.

Wolicie zjeść stek zamiast schabowego? Zapraszamy na kolację w wersji ze
STEKAMI.

Cena zawiera

  • sympatyczna opiekunka grupy
  • wynajem dyskretnej VIP sali w klubo-restauracji na Kazimierzu w Krakowie
  • soczysty schaboszczak z dodatkami
  • 2 piwka/osobę
  • strip show (3 piosenki - ok. 15-20minut)
  • VIP wejściówki do klubu GOGO
  • rezerwacja loży w gogo + welcome shoty

Dodatki (opcjonalne)

berta_rollypolly_czarwonica
590 PLN/dodatek
BABA JAGA
Zmiażdż Kawalera. Dodaj występ Baby Jagi. Najlepiej do atrakcji z piękną tancerką. Zacznie ta piękna, zatańczy, zawiąże oczy i wkroczy Baba Jaga!

690 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.


klub-nocny
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 


limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

dominatrix__1_
690 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.


maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).

klub-nocny
290 PLN/dodatek
POKAZ VIP CHAIR
Do wizyty w gogo dodajcie wyjątkowy pokaz dla wybrańca. Jedna z naszych pięknych tancerek zatańczy dla niego na scenie, a cała reszta klubu będzie mu zazdrościć!