zobacz koszyk 0

Kraków - KOLACJA Z TANCERKĄ (STEKI) + GOGO

Prywatny striptiz w Krakowie, syta kolacja, klub gogo i imprezowa opiekunka. Rozwijając temat, na początek soczysty stek z polędwicy wołowej w zestawie z dodatkami i 2 piwa dla każdego. Po posiłku w prywatnym VIP roomie profesjonalny 15-minutowy show najlepszej striptizerki w Krakowie. Na deser czeka Was spacer do bezpiecznego, sprawdzonego klubu gogo przy Rynku - tam loża oraz welcome shot dla każdego.

Do tego jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się organizacją - tak, abyś Ty z pełnym brzuchem, otoczony pięknościami z klubu nie musiał sobie niczym już zawracać głowy.

Kolacja ze striptizem w Krakowie to kulturalny początek szalonej nocy. Nie od dziś wiadomo przecież, że przed wieczorem kawalerskim należy zrobić dobry 'podkład', dzięki któremu wytrzymacie imprezowe tempo i żaden z Was zbyt szybko nie odpadnie.

Menu do wyboru:

  • polędwica wołowa z grilla z masłem czosnkowym, frytki lub pieczony w soli ziemniak, sałatka, dwa piwa 0,5l  
  • żeberka w sosie Bourbon, frytki lub pieczony w soli ziemniak, pikle, dwa piwa 0,5l

Jeśli chcesz wymienić stek na grillowane żeberka, powiedz nam o tym wcześniej.

Organizując wszystko samemu, zapłaciłbyś za ten zestaw znacznie więcej, nie mając pewności, czy kolacja będzie dobra, czy striptizerka ładna i takie tam. U nas w pakiecie otrzymujesz zawsze gwarancję najwyższej jakości!

Cena zawiera

  • wynajem dyskretnej sali w restauracji na Kazimierzu w Krakowie
  • soczysty stek wołowy z dodatkami
  • 2 rundy procentów (piwo lub wódka)
  • najlepszy striptiz w Krakowie (3 piosenki - ok. 15 minut)
  • wejście VIP do klubu gogo
  • rezerwacja loży + welcome shot dla każdego
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


berta_rollypolly_czarwonica
590 PLN/dodatek
BABA JAGA
Zmiażdż Kawalera. Dodaj występ Baby Jagi. Najlepiej do atrakcji z piękną tancerką. Zacznie ta piękna, zatańczy, zawiąże oczy i wkroczy Baba Jaga!


690 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.

klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 


45 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

dominatrix__1_
690 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.


maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).

klub-nocny
290 PLN/dodatek
POKAZ VIP CHAIR
Do wizyty w gogo dodajcie wyjątkowy pokaz dla wybrańca. Jedna z naszych pięknych tancerek zatańczy dla niego na scenie, a cała reszta klubu będzie mu zazdrościć!

degustacja-whiskey-praga1
99 PLN/os.
min. 8 os.
ALL YOU CAN DRINK W PUBIE
Zasada jest prosta płacisz raz i pijesz ile chcesz. W pakiecie macie open bar w pubie na różne alkohole: wódka, whisky, gin, rum i piwo przez 1h!