zobacz swój koszyk

Kraków - KOLACJA Z TANCERKĄ (STEKI) + GOGO

Kolacja ze striptizem w Krakowie na kulturalny początek szalonego wieczoru. Przed wieczorem kawalerskim należy zrobić dobry "podkład" Dzieki temu wytrzymacie imprezowe tempo wieczoru i żaden z was zbyt szybko nie skończy imprezy.

Oto kolacja w wersji de luxe - tuż obok krakowskiego Rynku. : soczysty stek z polędwicy wołowej i 2 piwa dla każdego ( wartość 80 PLN).  Po posiłku w prywatnym VIP roomie profesjonalny 20-minutowy show najlepszej tancerki GO-GO w Krakowie. Na deser czeka Was spacer do bezpiecznego, sprawdzonego klubu GoGo przy Rynku - tam loża i karty VIP dla każdego (możecie z nimi wyjść i wrócić wiele razy tego wieczoru). Do tego jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się organizacją - tak, abyś Ty z pełnym brzuchem, otoczony pięknościami z klubu nie musiał sobie niczym już zawracać głowy.

Przykładowa pozycja z menu:
Polędwica wołowa z grilla z masłem czosnkowym, frytki lub pieczony w soli ziemniak, sałatka, dwa piwa 0,5l  

Żeberka w sosie Bourbon, frytki lub pieczony w soli ziemniak, pikle, dwa piwa 0,5l
P.S Jeśli chcesz wymienić stek na grillowane żeberka, powiedz nam o tym wcześniej.

Organizując wszystko samemu, zapłaciłbyś za ten zestaw więcej.

Cena zawiera

  • wynajem dyskretnej sali w restauracji w centrum miasta
  • soczysty stek wołowy z dodatkami
  • 2 rundy procentów (piwo lub wódka)
  • strip show (3 piosenki )
  • wejście VIP do klubu GoGo
  • karty VIP
  • rezerwacja loży
  • sympatyczna opiekunka grupy
   

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
19 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


399 PLN/dodatek
GRUBA BERTA - Z DOJAZDEM
Zmiażdż Kawalera. Dodaj występ Grubej Berty. Najlepiej do atrakcji z piękną tancerką. Zacznie ta piękna, zatańczy, zawiąże oczy i wkroczy Berta!


450 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.

449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 


29 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.

open-bar-warszawa
119 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa piekunka, wejście do klubu w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na jeden wybrany alkohol: wódka, whisky lub piwo. 
.

dominatrix__1_
490 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.