zobacz swój koszyk

Kraków - BODY SUSHI

Smakowite i Erotyczne Body sushi w Krakowie. Pikantna krakowska bohema i pogarda dla konwenansów w najczystszej postaci. Body sushi to wieczór dla koneserów kobiecej delikatności i doskonałej japońskiej kuchni. 

Prywatny Viproom z sushi masterem i kelnerką do Waszej dyspozycji. Na modelce znajdziecie co najmniej 30 kawałków sushi najwyższej jakości. Każdy z Was otrzyma dodatkowo zestaw złożony z 10 kawałków oraz sake. Modelka jest do Waszej dyspozycji przez godzinę. Cała kolacja trwa około 1,5 h.

Krakowskie Body sushi to bardzo oryginalny niepowtarzalny pomysł na początek wieczoru, który z pewnością Kawaler zapamięta na zawsze. Gorąco polecamy.
 

Cena zawiera

  • Sushi Girl na waszym stole obłożona najlepszym sushi w Krakowie
  • porcja sushi dla każdego ( 10 kawałków)
  • sake dla każdego
  • sympatyczna opiekunka grupy
  • wynajem dyskretnej sali w dobrej krakowskiej 'suszarni'
  • 22:00 lub później
   

Dodatki (opcjonalne)

449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

dominatrix__1_
490 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.


maluch-krakow
300 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).