zobacz koszyk 0

Wrocław - IMPREZOWA NYSKA

Imprezowa retro nyska we Wrocławiu to idealna opcja na stylowy wieczór kawalerski. 

Odrestaurowana w stylu klasycznym, posiada szklaną zastawę, która pozwala na spożywanie szampana oraz drinków siedząc na eleganckiej sofie. Nasza party nyska to prawdziwy wehikuł czasu i zarazem unikatowy pomysł na imprezę. Na pokładzie czeka na Was klimatyczne oświetlenie, telewizor oraz zestaw nagłaśniający - możecie mieć własną muzykę na USB.


Rozkręćcie muzykę na full, pokażcie się na mieście i pozwiedzajcie ulubione miejsca Kawalera. Zacząć i skończyć możecie w wybranym miejscu - u siebie w domu, klubie lub kasynie...

By podkręcić temperaturę na pokładzie, dodajcie do zamówienia sexy autostopowiczkę, dominę albo policjantkę - będzie się działo.

Nasza imprezowa nyska zabiera na pokład max. 8 osób.


 

Cena zawiera

  • 1 godzina jazdy imprezową nysą
  • odbiór z wybranego miejsca na terenie Wrocławia
  • imprezowy kierowca - przewodnik

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minutdominatrix__1_
690 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.

sexy-policjantka
690 PLN/dodatek
SEXY POLICJANTKA
Nasza Sexy Policjantka przy pomocy lizaka policyjnego zatrzyma Wasz samochód, limuzynę, Party Busa lub wpadnie na kolację/rejs itp. i zrobi niezapomniany pokaz dla Waszej ekipy, a w szczególności dla Kawalera. Występ trwa ok. 15 min (3 piosenki).

hostessa-warszawa
690 PLN/dodatek
HOSTESSA TOPLESS
Idealna opcja na wieczór kawalerski - hostessa topless, która przez 1 godzinę będzie serwować Wam drinki. Jeśli wolicie może dla Was przywdziać strój króliczka.