zobacz swój koszyk

Warszawa - KLUB GOGO - DEGUSTACJA

Ekskluzywny pakiet degustacyjny w topowym klubie GoGo w ścisłym centrum Warszawy - nikt nie wyjdzie głodny i 'niedoprawiony'. 

Na miejsce jak zwykle zabiera Was nasza imprezowa wszystkoogarniająca przewodniczka. Wejście VIP (o wartości 50 PLN/os) i rezerwacja loży w cenie. Jak zwykle też Ty nie martwisz się o nic.

Każdy z Was podczas degustacji otrzymuje po 10 shotów (10 x 40 ml wódki czystej: luksusowa, wyborowa, lubelska trzy zboża oraz smakowej: żołądkowa gorzka, soplica orzech laskowy, soplica pigwowa, lubelska cytrynówka i antonówka, krupnik oraz żubrówka. Razem to prawie 0,5l na osobę, więc zdecydowanie polecamy zacząć wieczór na trzeźwo.

Degustacja prowadzona jest przez profesjonalnego "wódkowego sommeliera', który opowie Wam o każdym shocie. Wkroczycie w zupełnie inny, świadomy wymiar degustacji. Pełna kultura.

Do tego 10 przekąsek, w tym dwie ciepłe: śledź, tatar, biała kiełbasa, chleb ze smalcem, zimne nóżki, marynowane grzybki, pasztet z gęsi, ogórki kiszone, pierogi z kapustą i grzybami oraz sernik.

Degustacja trwa około 2 godzin, ale w klubie możecie zostać do woli. Wejściówka o wartości 50 PLN jest w cenie. Zazwyczaj zaczynamy około godziny 19.00 lub wcześniej, żebyście mogli spokojnie zdążyć wszystkiego spróbować. O 21.00 przychodzą tancerki, a Wy zajmujecie miejsca w swojej loży. 

Jeśli wolicie skupić się głównie na spożywaniu %%%  przez całą noc, polecamy opcję Open Bar (zamówienie minimum 1 dzień przed imprezą)

Lokal zdecydowanie należy do tych bardziej exclusive i przeznaczony jest dla najbardziej wymagających klientów - pamiętajcie więc o odpowiednim stroju - unikajcie T-shirtow i tenisówek. Obowiązuje umiarkowana selekcja. Polecamy!

Cena zawiera

  • bilety VIP do klubu GoGo
  • rezerwacja loży
  • degustacja 10 rodzajów polskiej wódki oraz 10 przekąsek (każdy otrzymuje 0,4l wódki)
  • imprezowa opiekunka grupy
  • 'wódkowy sommelier'
   

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
590 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-nocny-w-warszawie
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/drinkiem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 649 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.

590 PLN/dodatek
KAWALER NA SCENIE
Niezapomniany autorski show dwóch tancerek w strojach policyjnych na scenie klubu GoGo z profesjonalną oprawą świetlno-dźwiękową przygotowany specjalnie dla Kawalera. Tanio nie jest, ale warto.

limuzyna-hummer
89 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną od 6 do 29 osób. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.