zobacz swój koszyk

Warszawa - KAWALER NA SCENIE KLUBU GOGO + SHOW

Lesbian show dla Kawalera na scenie najlepszego, bezpiecznego i wielokrotnie sprawdzonego klubu GoGo w Warszawie. Show jest tak dobry że musimy go tu opisać. Zwykle wygląda to tak: Wiążecie Kawalerowi oczy w ramach niespodzianki/Kawalera porywaja Kosmici/Chuck Norris lub aresztują 'policjanci' (zobacz dodatki poniżej) i wchodzicie do klubu w pełnej konspiracji.
Gasną światła i wszelkie odgłosy, klub zamiera, a tancerka wprowadza nieświadomego Kawalera na scenę. Zsynchronizowane uderzenie światła, muzyki, słów konferancjera w momencie zdjęcia opaski oraz widok dwóch nieziemskich tancerek w np. policyjnych strojach sprawią, że On nigdy nie zapomni tego wspaniałego momentu. Zdjęć nie mogliśmy wykonać z wiadomych powodów, ale możesz nam wierzyć na słowo - jest super!

Oprócz naszego autorskiego pomysłu i perfekcyjnego wykonania, w cenie jest rezerwacja loży, wstęp VIP i piwko dla każdego uczestnika. Wszystko załatwia jak zwykle imprezowa przewodniczka, więc Ty jako organizator zrelaksujesz się i pobawisz do woli. W klubie gogo możecie zostać do rana. 

Cena zawiera

  • wejście VIP do najlepszego klubu GoGo w Warszawie o wartości 40 PLN/os
  • piwko dla każdego
  • rezerwacja loży 
  • nieograniczone wejścia tego wieczoru
  • imprezowa przewodniczka
  • wspaniały show dwóch tancerek w strojach policyjnych na scenie klubu GoGo z profesjonalną oprawą świetlno-dźwiękową. 
   

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
590 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


199 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.649 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.

limuzyna-hummer
89 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną od 6 do 29 osób. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.