zobacz koszyk 0

Kraków - ZAPASY W CZEKOLADZIE + GOGO

Zapasy w czekoladzie w Krakowie, prywatny VIP-room, dwie gorące zawodniczki, ring, muzyka i seksowna walka. Jak więc widzicie, czekoladowe zapasy to nic innego jak słodsza wersja walk w olejku, tyle, że zamiast olejku - płynna czekolada!

Pojedynek trwa 3 rundy, każda z nich to jedna piosenka, w ostatniej rundzie dziewczyny wciągają do walki Kawalera. Jeśli chcecie aby król tego wieczoru został przynajmniej w slipkach, poinformujcie o tym dziewczyny PRZED walką. W przeciwnym razie może być za późno (warto mieć ze sobą slipki na zmianę). Po rundzie upokarzającej, każdy z Was będzie mógł spróbować swych sił z niestrudzonymi zapaśniczkami (+150PLN/runda).

Wszystko to w samym centrum Krakowa, w prywatnym pomieszczeniu, zarezerwowanym wyłącznie dla Waszej grupy - bez świadków, bez dowodów. Wyłącznie Wy, seksowne zapaśniczki, nasza imprezowa opiekunka (która w razie zawału zrobi masaż serca) oraz polewający, jakże przydatne, procenty barman. Dodajcie do tego profesjonalną oprawę świetlno-muzyczną, doskonale zaopatrzony bar oraz 3 x piwko lub shot dla każdego w cenie atrakcji. Na wypasie!

 

Po zapasach w czekoladzie spacerkiem do klubu gogo przy Rynku - loża, wejście VIP i dla każdego karta VIP na nielimitowaną ilość wejść tego wieczoru.

Cena zawiera

  • dyskretne pomieszczenie w klubie na krakowskim Kazimierzu
  • 3 piwka/shoty wódki na osobę
  • 3-rundowe (ok.15-20 min) zapasy w czekoladzie w Krakowie
  • obowiązkowa niespodziankowa runda upokarzająca dla Pana Młodego
  • imprezowa opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


berta_rollypolly_czarwonica
590 PLN/dodatek
BABA JAGA
Zmiażdż Kawalera. Dodaj występ Baby Jagi. Najlepiej do atrakcji z piękną tancerką. Zacznie ta piękna, zatańczy, zawiąże oczy i wkroczy Baba Jaga!

690 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.


klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

45 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.


limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

dominatrix__1_
690 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.


hostessa-warszawa
690 PLN/dodatek
HOSTESSA TOPLESS
Idealna opcja na wieczór kawalerski - hostessa topless, która przez 1 godzinę będzie serwować Wam drinki.

maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).

klub-nocny
290 PLN/dodatek
POKAZ VIP CHAIR
Do wizyty w gogo dodajcie wyjątkowy pokaz dla wybrańca. Jedna z naszych pięknych tancerek zatańczy dla niego na scenie, a cała reszta klubu będzie mu zazdrościć!