zobacz koszyk 0

Wrocław - PARTY BOAT + GOGO

Ekskluzywna party-boat we Wrocławiu na wyłączność, występ seksownej tancerki na pokładzie, a po rejsie gratisowe wejściówki do klubu w centrum miasta. Wszystko to w asyście naszej imprezowej opiekunki. Mega pakiet w przyzwoitej cenie.

Rejs na party boat jest klimatyczny i niezapomniany. Na pokładzie znajduje się toaleta, miejsce do tańczenia, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie imprezowe. Jednostka posiada zezwolenie na pływanie po zmroku więc możecie organizować imprezy po zmierzchu. Dwa pokłady - zakryty i otwarty- to gwarancja świetnie spędzonego czasu przy każdej pogodzie. Łódź wypływa ze ścisłego centrum Wrocławia.

Możecie tańczyć, wnieść własne napoje i przekąski (bez dopłat). O dobrą atmosferę zadba sympatyczny kapitan, a na miejscu przywita Was opiekunka grupy, która po rejsie zaprowadzi Was spacerkiem do klubu. Dzięki niej nie będziesz musiał się niczym martwić i spokojnie pobawisz się razem z kolegami.

Na pokładzie łodzi zmieści się max. 12 osób.

Kluby z którymi współpracujemy: Cherry, Czarny Kot, Bialy Kot, X-demon, Domówka, Studio P1 Next Level.
Dajcie znać, do którego chcecie wejściówki!

Jedna godzina to dla Was za mało? Dodajcie kolejną za + 690 PLN!

Cena zawiera

  • wynajem łodzi we Wrocławiu na 1h
  • profesjonalny striptiz - 3 piosenki (ok. 15 minut)
  • możecie mieć własny alkohol i muzykę (CD, MP3, USB)
  • asysta imprezowej opiekunki
  • gratisowe wejściówki do klubu
  • dodatkowa godzina + 590 PLN

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.


sexy-policjantka
690 PLN/dodatek
SEXY POLICJANTKA
Nasza Sexy Policjantka przy pomocy lizaka policyjnego zatrzyma Wasz samochód, limuzynę, Party Busa lub wpadnie na kolację/rejs itp. i zrobi niezapomniany pokaz dla Waszej ekipy, a w szczególności dla Kawalera. Występ trwa ok. 15 min (3 piosenki).

grill-ognisko
290 PLN/dodatek
WYNAJEM GRILLA NA ŁODZI
Wynajmijcie grilla na pokładzie i zróbcie podkład pod %%%. W tej cenie prowiant przynosicie sami i grillujecie sami.

grill-ognisko
99 PLN/os.
min. 10 os.
PAKIET GRILLOWY NA ŁODZI
Nie chce się Wam stać nad grillem i tachać prowiantu? Dodajcie pakiet grillowy, a zrobimy to za Was. W cenie pakietu: kiełbasa z grilla, kaszanka z grilla, karkówka z grilla, pieczywo (chleb, bułki), surówka, ketchup, musztarda oraz kubki, naczynia i sztućce jednorazowe.