zobacz swój koszyk

Wrocław - KAWALERSKA ŁÓDŹ + GOGO

Ekskluzywna wynajęta na wyłączność łódź motorowa, a po rejsie najlepszy klub gogo we Wrocławiu (w klubie wstęp VIP oraz rezerwacja loży), asysta imprezowej opiekunki.

Na pokładzie łodzi luksusowe skórzane kanapy, uchwyty do drinków, muzyka. Możecie tańczyć, wnieść własne napoje i przekąski (bez dopłat). O dobrą atmosferę zadba sympatyczny kapitan, a na miejscu przywita Was opiekunka grupy, która po rejsie zaprowadzi Was spacerkiem do klubu gogo. Dzięki niej nie będziesz musiał się niczym martwić i spokojnie pobawisz się razem z kolegami.
Możecie ozdobić łódź dmuchanymi lalami i innymi wesołymi gadżetami. Łódź wypływa z okolic ulicy Grodzkiej, w samym centrum Wrocławia. Przy porcie znajduje się parking, więc możecie spotkać się z imprezową opiekunką na miejscu lub podjechać tam np. limuzyną z tancerką. Jeśli chcecie zacząć od rejsu, limuzyna może Was też stamtąd odebrać i zabrać do klubu lub w inne wybrane miejsce.  

Wynajmujemy łódź grupom do 11 imprezowiczów. Lub 10, jeśli na pokład zamówicie jedną z naszych uroczych tancerek (+490 PLN). Tudzież 9, gdy tancerki będą dwie. I tak dalej...  Możecie też popływać dłużej, każda kolejna godzina to + 690 PLN. Dodatkowe pół godziny to + 390 PLN.  

Cena zawiera

  • wynajem łodzi na 1h
  • możecie mieć własny alkohol i muzykę (CD, MP3)
  • dodatkowe 30 minut - 390 PLN
  • asysta imprezowej opiekunki
  • wstęp VIP do klubu gogo
  • rezerwacja loży
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


limuzyna-hummer
89 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną od 6 do 29 osób. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.


sexy-policjantka
490 PLN/dodatek
SEXY POLICJANTKA
Nasza Sexy Policjantka przy pomocy lizaka policyjnego zatrzyma Wasz samochód, limuzynę, Party Busa lub wpadnie na kolację/rejs itp. i zrobi niezapomniany pokaz dla Waszej ekipy, a w szczególności dla Kawalera. Występ trwa ok. 15 min (3 piosenki).

hostessa-warszawa
390 PLN/dodatek
HOSTESSA TOPLESS
Idealna opcja na wieczór kawalerski - hostessa topless, która przez 1 godzinę będzie serwować Wam drinki. Jeśli wolicie może dla Was przywdziać strój króliczka.