zobacz koszyk 0

Wrocław - REJS STATKIEM + OPEN BAR

Planujesz wieczór kawalerski, który na pewno zapadnie w pamięć? Dołącz do nas na ekskluzywną imprezę na statku po Odrze we Wrocławiu! Czekają na Ciebie nieograniczone napoje, świetna muzyka i niepowtarzalna atmosfera.

Na pokładzie naszego statku znajdziesz open bar oferujący nieograniczone ilości piwa, rumu, ginu, wódki, whisky, Prosecco i drinków, wszystko przygotowane przez doświadczonych barmanów.

Wieczór urozmaicą DJ, fotobudka oraz profesjonalny fotograf, który uwieczni każdy moment imprezy. Po rejsie kontynuuj zabawę na wrocławskim clubbingul (w cenie), korzystając z darmowego wstępu do trzech najlepszych klubów w mieście.

Rejsy odbywają się w wybrane soboty o godzinie 20.00, na miejscu spotykamy się 30 minut przed rozpoczęciem rejsu. Zarezerwuj swoje miejsce już teraz, ponieważ rezerwacje szybko się zapełniają.

Ważne informacje dotyczące rejsu:

Statek nie będzie czekał na spóźnione grupy. Prosimy o przybycie na zbiórkę odpowiednio wcześnie przed rejsami o godzinie 19.30. Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za nieobecność grupy lub uczestników na czas. Statek posiada zadaszoną część, dzięki czemu rejs odbywa się nawet przy niesprzyjającej pogodzie.

Prosimy o odpowiedzialne spożycie alkoholu. Osoby zbyt nietrzeźwe nie zostaną wpuszczone na pokład, a zwrot pieniędzy nie będzie możliwy. Zakazane jest wyrzucanie kubków za burtę oraz skakanie do wody, co grozi karą finansową.

Afterparty po rejsie:

Każdy uczestnik otrzyma opaski na rękę na miejscu zbiórki, aby ochrona wiedziała, że jesteś z nami. Nasi gospodarze zapewnią bezpieczne przemieszczanie się między klubami, aby nikt nie zgubił się w trakcie zabawy.

Wszyscy uczestnicy muszą mieć ukończone co najmniej 18 lat w dniu wydarzenia.

Impreza ma rygorystyczną politykę anulowania i wymaga dokonania pełnej płatności co najmniej 14 dni roboczych przed planowanym terminem.

Cena zawiera

  • 2h rejs statkiem 
  • Open bar przez 2h na piwo, rum, gin, wódka, whisky, Prosecco i miksery
  • DJ
  • Fotobudka z darmowymi wydrukami
  • Fotograf
  • Po rejsie wejście do 3 klubów 

Dodatki (opcjonalne)

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.