zobacz koszyk 0

Praga - STRIP STATEK + KLUB

Wynajmij łódź - cały statek - na wieczór kawalerski w Pradze. W cenie  prywatny striptiz, opiekunka grupy, odbiór z hotelu i, jak zwykle, bezstresowa organizacja.

Przepłyń na prywatnej łodzi przez całe centrum Pragi z przyjaciółmi na pokładzie. Stańcie pod mostem Karola i odkręćcie muzykę na full. Potem odpalimy powitalne drinki i występ seksownej striptizerki bezpośrednio na pokładzie.

Na statku znajdziecie przestronny letni pokład, wewnętrzną kabinę dla 30 osób do siedzenia w przypadku złej pogody, w pełni zaopatrzony bar, Wi-Fi, system muzyczny Bluetooth (możliwość odtwarzania własnej muzyki z telefonów komórkowych) oraz łazienkę i zaopatrzony bar. Statek wypływa z przystani w centrum Pragi, więc na miejsce dostaniecie się wygodnie z hotelu z naszą przewodniczką komunikacją MHD.

Możesz również dodać Pakiet ALL U CAN DRINK -  nieograniczone spożycie wysokiej jakości wina, piwa z beczki, napojów bezalkoholowych zimnych i gorących napojów za świetne 149 PLN za osobę na cały rejs.

Nasza opiekunka będzie Ci towarzyszyła na statku i zadba o to, aby rejs był super udany. Wejście do klubu bezpośrednio po rejsie.  Klub muzyczny możeie zamienić na klub GoGo - patrz dodatki w obniżonej cenie poniżej.

Maksymalna pojemność łodzi to 40 osób.
 

Cena zawiera

 • Odbiór z hotelu w Pradze
 • Imprezowa opiekunka
 • Transport na przystań komunikacją MHD
 • Rezerwacja i wypożyczanie łodzi na wyłączność
 • Kapitan i personel statku
 • 1 godzina rejsu
 • Drink powitalny dla każdego
 • Striptiz (około 15 minut) 
 • Max 40 os. na łodzi
 • Wejście do klubu
 • Welcome drink

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
49 PLN/os.
min. 6 os.
WEJŚCIE DO KLUBU + WELCOME DRINK
Topowy klub w centrum Pragi. Dojdź tam pieszo z przewodnikiem (w cenie). W cenie 1 powitalny shot lub drink na osobę oraz rezerwacja stolika.

striptiz-lesbian-show__2_
1290 PLN/dodatek
POKAZ LES DANCE
2 gorące striptizerki i niezapomniany show dla Kawalera ( około 15 minut).


119 PLN/os.
min. 8 os.
TRANSFER MINIBUSEM W 2 STRONY
Odbiór z wybranego miejsca w Pradze, transfer minibusem w wybrane miejsce, oczekiwanie do 2 h i powrót do hotelu lub centrum Pragi. 8-16 osób

sexy-policjantka
1390 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA + STRIPTIZ
Klasyka gatunku. Nieśmiertelne i zawsze w cenie. Aresztowanie w limuzynie, party busie, restauracji lub wybranym miejscu. 2 osoby w uniformach, kajdanki, pałki, gorąca striptizerka i prywatny strip show (około 15 minut). Opiekunka na miejscu zajmie sie logistyką wydarzenia.

gruba_tancerka_gogo
990 PLN/dodatek
STRIPTIZ XXL
Mas to rad naozaj velke?  Ten pokaz jest dla Ciebie - kupa śmiechu i wspaniały niezapomniany żart. 


690 PLN/dodatek
STRIPTIZ
Striptiz w limuzynie ( około 15 minut) , party busie, restauracji...lub upgrade do gorącego lesbian show w atrakcjach z 1 tancerką w cenie. Najlepsze tancerki w Pradze!

open-bar-warszawa
109 PLN/os.
min. 8 os.
ALL YOU CAN DRINK - PIJESZ BEZ LIMITU
Open bar na: Piwo, wino, kawę, herbatę, wodę, soki - cena za 1 osobę za 1 godzinę. 

prywatny-rejs-jachtem-praga8
990 PLN/dodatek
DODATKOWA GODZINA REJSU
Dodatkowe godziny rejsu. Max 5. Zamawiaj z wyprzedzeniem.


klub-warszawa-praga-krakow
109 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY
Wejściówki + drink dla każdego + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w Pradze