zobacz koszyk 0

Poznań - WALKI W OLEJKU

Walki w olejku w Poznaniu niedaleko Rynku. Prywatna sala VIP w jednym z poznańskich lokali, śliski obszerny basen, a w nim dwie atrakcyjne i waleczne zapaśniczki. Takie zapasy w kiesielu, o których każdy z Was marzył, tyle, że dziewczyny polewają się śliskimi olejkami. Oto pomysł na oryginalny wieczór kawalerski w Poznaniu!

Nasze najlepsze tancerki nacierają się pachnącym olejkiem w wielce wyzywajacy sposób, aby następnie rzucić się na siebie używając technik, które widzieliscie do tej pory jedynie na filmach nadawanych po 22.00. Dziewczyny tworzą bardzo oryginalny sado-maso-ekshibicjonistyczny związek - pałają do siebie nienawiścią, by po chwili oddać się pieszczotom. Takie okazjonalne wybuchy namiętności w trakcie walk w olejkach nie są niczym niezwykłym. W ostatniej rundzie wciągają do basenu Kawalera w slipkach i 'walczą' wspólnie z nim (warto mieć ze sobą slipki na zmianę). Jeśli chcecie, by Kawaler został przynajmniej w slipkach, poinformujcie o tym dziewczyny PRZED walką, w przeciwnym razie może być za późno. Tu nie ma żadnych reguł. Szeroki uśmiech na twarzy wszystkich zgromadzonych gwarantowany! W cenie 3 x piwko dla każdego! Po zapasach (za dotatkową opłatą, do uzgodnienia z dziewczynami) każdy z Was będzie mógł spróbować swych sił z niestrudzonymi zapaśniczkami. Jest to jedna z naszych najgorętszych atrakcji! Organizujemy ją wyłącznie dla Waszej grupy w prywatnym pomieszczeniu - bez świadków. 

Cały czas jest z Wami nasza imprezowa, wszystko ogarniająca przewodniczka, abyście Wy nie musieli się niczym martwić, bo i tak nie będziecie mieć do tego głowy. 

Walki w olejkach w Poznaniu to nasza autorska atrakcja, nie znajdziecie jej nigdzie indziej!

Cena zawiera

  • dyskretne pomieszczenie w restauracji niedaleko centrum Poznania
  • 3 piwka na osobę
  • walki w olejkach = 3-rundowy pojedynek naszych pięknych zapaśniczek (ok. 15 - 20 minut)
  • obowiązkowa niespodziankowa runda upokarzająca dla Pana Młodego
  • imprezowa opiekunka

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO + SHOT
Wejściówki do klubu gogo w centrum + rezerwacja stolika + welcome shot dla każdego. 

tancerka-striptizerka
790 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Zatrzyma Wasz minibus w drodze na dzienną atrakcję lub dołączy jako druga tancerka do limuzyny, party busa, kolacji.. i wykona niezapomniany show.


klub-warszawa-praga-krakow
49 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY
Wejściówki do jednego z klubów muzycznych w Poznaniu (wybór będzie uzależniony od dostępności lokali w danym terminie).

690 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Mało Wam wrażeń jednego wieczoru? Dodajcie dodatkową tancerkę, która dostarczy Wam kolejną porcję emocji.