zobacz swój koszyk

Poznań - PIŁKARZYKI & BODY SHOT NIGHT

Rezerwacja w pubie + welcome shot, turniej w piłkarzyki, dla wygranych striptiz w prywatnej salce, a na koniec imprezowa opiekunka zabierze Was do klubu muzycznego w Poznaniu.

Wieczór kawalerski rozpoczynacie shotem przy barze, skąd żwawym krokiem drepczecie do stołów z piłkarzykami. Nasza urocza opiekunka zajmie się sędziowaniem, podczas gdy Wy będziecie świetnie się bawić, popijając alkohol, na który wyłącznie dla Was będzie obowiązywała specjalna promocja - zapłacicie mniej niż w karcie! To jedyny słuszny pomysł na wieczor kawalerski w Poznaniu!

Warto walczyć, ponieważ za zwycięstwo zostaniecie nagrodzeni w dwójnasób!

Drużynę, która wygra w piłkarzyki czeka występ tancerki w VIP roomie! Oczywiście możecie go obejrzeć wszyscy jeśli zwycięzcy pozwolą.

Brzmi nieźle? To nie wszystko! Po występie Kawaler będzie miał niepowtarzalną okazję wypić Body Shota ze zgrabnego ciała naszej seksownej striptizerki! 

Dalszą część wieczoru możecie spędzić w najbardziej imprezowym klubie Poznania.

Jeśli szukasz jeszcze więcej pomysłów na wieczór kawalerski możesz też dodać wstęp do klubu GOGO, lożę dla grupy oraz po welcome shocie za jedyne 59 PLN/osoby. Jeśli chcesz zaznacz tę opcję poniżej.

Cena zawiera

  • welcome shot
  • turniej w piłkarzyki
  • imprezowa opiekunka grupy
  • występ striptizerki w VIP roomie (3 piosenki, około 15 minut)
  • body shot
  • wejście do klubu & loża
   

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO + SHOT
Wejściówki do klubu gogo w centrum + rezerwacja stolika + welcome shot dla każdego.