zobacz koszyk 0

Praga - STRIPTIZ XXL

Gruba berta czyli Striptiz w rozmiarze XXL - super niespodzianka dla Kawalera.  Zaskocz go naszą tancerką XXL. Tancerka przyjedzie do Ciebie w umówione miejsce w Pradze i zatańczy dla Przyszłego Pana Młodego.
 

Scenariusz XXL

Idealny scenariusz wygląda tak. Zamawiasz 2 tancerki - XXL i drugą - piękną i seksowną. To ta zaczyna pokaz. Gdy po kilku tańcach zawiązuje Kawalerowi oczy, do akcji wkracza striptizera w rmiarze XXL. Zanim nieświadomy niczego Kawaler zorientuje się co się stało, robicie setki zdjęć na jego social media. Bezlitosny szantaż Kawalera tym materiałem, szybko zwróci Wam koszt Grubej Berty. Niezapomniany żart. Wielokrotnie wyporóbowany - praska klasyka gatunku! Gorąco polecamy rezerwować z wyprzedzeniem.

Cena zawiera

  • Prywatny występ tancerki XXL (około 15 minut) w wybranym przez Was miejscu. 

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 6 os.
WEJŚCIE DO KLUBU + WELCOME DRINK
Topowy klub w centrum Pragi (Vaclavskie Namesti). Dojdź tam na piechotę z  przewodnikiem ( w cenie).  1 welcome shot lub napój /os w cenie.  Do 22.00 rezerwacja stolika gratis (w zależności od dostępności) 

striptiz-lesbian-show__1_
999 PLN/dodatek
POKAZ LES DANCE
2 gorące striptizerki i niezapomniany show dla Kawalera ( około 15 minut).


sexy-policjantka
1199 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA + STRIPTIZ
Klasyka gatunku. Nieśmiertelne i zawsze w cenie. Aresztowanie w limuzynie, party busie, restauracji lub wybranym miejscu. 2 osoby w uniformach, kajdanki, pałki, gorąca striptizerka i prywatny strip show (około 15 minut). Opiekunka na miejscu zajmie sie logistyką wydarzenia.

549 PLN/dodatek
STRIPTIZ
Striptiz w limuzynie ( około 15 minut) , party busie, restauracji...lub upgrade do gorącego lesbian show w atrakcjach z 1 tancerką w cenie. Najlepsze tancerki w Pradze!

klub-nocny
59 PLN/os.
min. 6 os.
KLUB GOGO
Najlepszy, najbezpieczniejszy strip klub w Pradze. Codziennie 40+ gorących tancerek. W cenie odbiór z hotelu, imprezowa przewodniczka oraz wejście do klubu GoGo. Rezerwacja loży do 22:00 (w zależności od dostępności).