zobacz koszyk 0

Praga - STRIPTIZ XXL

Gruba berta czyli Striptiz w rozmiarze XXL - super niespodzianka dla Kawalera.  Zaskocz go naszą tancerką XXL. Tancerka przyjedzie do Ciebie w umówione miejsce w Pradze i zatańczy dla Przyszłego Pana Młodego.
 

Scenariusz XXL

Idealny scenariusz wygląda tak. Zamawiasz 2 tancerki - XXL i drugą - piękną i seksowną. To ta zaczyna pokaz. Gdy po kilku tańcach zawiązuje Kawalerowi oczy, do akcji wkracza striptizera w rmiarze XXL. Zanim nieświadomy niczego Kawaler zorientuje się co się stało, robicie setki zdjęć na jego social media. Bezlitosny szantaż Kawalera tym materiałem, szybko zwróci Wam koszt Grubej Berty. Niezapomniany żart. Wielokrotnie wyporóbowany - praska klasyka gatunku! Gorąco polecamy rezerwować z wyprzedzeniem.

Cena zawiera

  • Prywatny występ tancerki XXL (około 15 minut) w wybranym przez Was miejscu. 
  • Klub, łódź, restauracja, hotel... ty wybierasz.

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
49 PLN/os.
min. 6 os.
WEJŚCIE DO KLUBU + WELCOME DRINK
Topowy klub w centrum Pragi. Dojdź tam pieszo z przewodnikiem (w cenie). W cenie 1 powitalny shot lub drink na osobę oraz rezerwacja stolika.

striptiz-lesbian-show__1_
1290 PLN/dodatek
POKAZ LES DANCE
2 gorące striptizerki i niezapomniany show dla Kawalera ( około 15 minut).


sexy-policjantka
1390 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA + STRIPTIZ
Klasyka gatunku. Nieśmiertelne i zawsze w cenie. Aresztowanie w limuzynie, party busie, restauracji lub wybranym miejscu. 2 osoby w uniformach, kajdanki, pałki, gorąca striptizerka i prywatny strip show (około 15 minut). Opiekunka na miejscu zajmie sie logistyką wydarzenia.

690 PLN/dodatek
STRIPTIZ
Striptiz w limuzynie ( około 15 minut) , party busie, restauracji...lub upgrade do gorącego lesbian show w atrakcjach z 1 tancerką w cenie. Najlepsze tancerki w Pradze!

klub-warszawa-praga-krakow
109 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY
Wejściówki + drink dla każdego + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w Pradze