zobacz koszyk 0

Praga - ARESZTOWANIE KAWALERA + STRIP

Fałszywe aresztowanie Kawalera w Pradze z nieoczekiwanym striptizem. Uniformy, kajdanki, narkotyki - z początku aresztowanie wygląda bardzo realnie. Lecz po chwili w mundurów czeskiej policji, wyłania się zgrabne ciało naszej pięknej tancerki.

Przeszukanie, zakucie w kajdanki, a na końcu profesjonalny pokaz striptizu. W cenie dwoje policjantów ( 2 dziewczyny lub mix) i gorący striptiz ( damski ) - około 15 minut. Niezapomniany żart

Cena zawiera

  • Fałszywe aresztowanie przez czeską policję
  • 2 osoby w mundurach , z kajdankami
  • Prywatny striptiz policjantki - około 15 minut

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 6 os.
WEJŚCIE DO KLUBU + WELCOME DRINK
Topowy klub w centrum Pragi (Vaclavskie Namesti). Dojdź tam na piechotę z  przewodnikiem ( w cenie).  1 welcome shot lub napój /os w cenie.  Do 22.00 rezerwacja stolika gratis (w zależności od dostępności) 

striptiz-lesbian-show__1_
999 PLN/dodatek
POKAZ LES DANCE
2 gorące striptizerki i niezapomniany show dla Kawalera ( około 15 minut).


gruba_tancerka_gogo
699 PLN/dodatek
STRIPTIZ XXL
Mas to rad naozaj velke?  Ten pokaz jest dla Ciebie - kupa śmiechu i wspaniały niezapomniany żart. 

549 PLN/dodatek
STRIPTIZ
Striptiz w limuzynie ( około 15 minut) , party busie, restauracji...lub upgrade do gorącego lesbian show w atrakcjach z 1 tancerką w cenie. Najlepsze tancerki w Pradze!

klub-nocny
59 PLN/os.
min. 6 os.
KLUB GOGO
Najlepszy, najbezpieczniejszy strip klub w Pradze. Codziennie 40+ gorących tancerek. W cenie odbiór z hotelu, imprezowa przewodniczka oraz wejście do klubu GoGo. Rezerwacja loży do 22:00 (w zależności od dostępności).