zobacz koszyk 0

Poznań - OFFROAD

Offroad w Poznaniu to świetny pomysł na imprezę kawalerską. Imprezowa opiekunka zabiera Was busem na tor offroadowy, gdzie czeka Was szkolenie i niezapomniana dzika jazda po naturalnym torze offroadowym! Wszystko w pakiecie, o niczym nie musisz myśleć!
 

Offroadowa pogoda 4x4

Każda pogoda jest dobra, by zmierzyć sie z prędkością. Do Waszej dyspozycji samochody Land Rover Discovery, ale w przypadku bardzo dużych grup, również Mitsubishi Pajero, Łada Niva, Mercedes G, Nissan Patrol i inne. Każdy z Waszej ekipy będzie miał okazję spróbować swoich sił za kółkiem przez ok. 20 minut. Ukształtowanie terenu offroadowego oraz jego naturalne walory zadowolą zarówno profesjonalnych kierowców, jak i początkujących. Na torze czekają Was różne przeszkody, a jeśli pogoda 'dopisze' być może będzie trzeba wyciągać auto z błota. To wyjątkowa okazja do sprawdzenia się jako offroadowy kierowca i wypróbowania swoich umiejętności w prowadzeniu profesjonajnych samochodów terenowych 4x4.

Będziecie mieli okazje zmierzyć się z takimi trudnościami jak strome, techniczne zjazdy i podjazdy, odcinki testowe, weryfikujące właściwości terenowe auta, odcinki sprawnościowe, przeprawy wodne, trawersy, bagna czy torfowiska.

W cenie atrakcji 4x4 Offroad zapewniamy transport komfortowym minibusem w obie strony. Zabierzemy Was z dowolnego miejsca na terenie Poznania, a po atrakcji odwieziemy gdzie zechcecie w obrębie miasta (dojazd poza Poznań wiąże się z symboliczną dopłatą).

Cena zawiera

  • transport w obie strony na terenie Poznania
  • szkolenie z jazdy terenowej prowadzone przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem
  • naturalny teren offroadowy
  • 2 samochody offroad do Waszej dyspozycji - Land Rover Discovery
  • dla każdego ok. 20 min samodzielnej jazdy
  • koordynator eventu

Dodatki (opcjonalne)