zobacz koszyk 0

Praga - ŁUKI I SIEKIERY

Na terenie zewnętrznym proponujemy Wam pełną adrenaliny grę Archery Tag na specjalnie przygotowanym placu gry. Jest to gra grupowa, w której podobnie jak w paintballu używamy broni do eliminacji przeciwnika. W naszym przypadku użyjesz łuków i strzał, które mają miękką końcówkę, aby zapobiec urazom. Każdy otrzyma maskę ze szkłem ochronnym, a kawaler będzie grał w specjalnym stroju.

Druga dyscyplina to rzucanie siekierą. Coraz popularniejsza dyscyplina. Pokaż się, czy masz talent do perfekcyjnego rzucania.

W pakiecie również instruktor, piwo po grze, transport powrotny do centrum miasta lub pod wskazany przez Was adres oraz naszą imprezową opiekunkę, która zabierze Was i zadba o to, aby wszystko przebiegło pomyślnie.

Cena zawiera

  • Transport  w obie strony.
  • Wynajem pola do gry.
  • Rzucanie siekierą (60 minut).
  • Gra Archery Tag (60 minut).
  • Instruktorzy.
  • Sprzęt ochronny oraz wyposażenie gier.
  • Piwo beczkowe.
  • Imprezowa opiekunka.
  • Odbiór z hotelu.

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
49 PLN/os.
min. 6 os.
WEJŚCIE DO KLUBU + WELCOME DRINK
Topowy klub w centrum Pragi. Dojdź tam pieszo z przewodnikiem (w cenie). W cenie 1 powitalny shot lub drink na osobę oraz rezerwacja stolika.

striptiz-lesbian-show__1_
1290 PLN/dodatek
POKAZ LES DANCE
2 gorące striptizerki i niezapomniany show dla Kawalera ( około 15 minut).


sexy-policjantka
1390 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA + STRIPTIZ
Klasyka gatunku. Nieśmiertelne i zawsze w cenie. Aresztowanie w limuzynie, party busie, restauracji lub wybranym miejscu. 2 osoby w uniformach, kajdanki, pałki, gorąca striptizerka i prywatny strip show (około 15 minut). Opiekunka na miejscu zajmie sie logistyką wydarzenia.

gruba_tancerka_gogo
990 PLN/dodatek
STRIPTIZ XXL
Mas to rad naozaj velke?  Ten pokaz jest dla Ciebie - kupa śmiechu i wspaniały niezapomniany żart. 

690 PLN/dodatek
STRIPTIZ
Striptiz w limuzynie ( około 15 minut) , party busie, restauracji...lub upgrade do gorącego lesbian show w atrakcjach z 1 tancerką w cenie. Najlepsze tancerki w Pradze!


klub-nocny
590 PLN/dodatek
KAWALER + 2 TANCERKI NA SCENIE KLUBU GOGO
Wspaniała niespodzianka - żart dla Kawalera. Na scenie klubu Gogo ku uciesze własnej i całej grupy, w objęciach 2 gorących tancerek. Mega.

klub-warszawa-praga-krakow
109 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY
Wejściówki + drink dla każdego + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w Pradze