zobacz koszyk 0

Kraków - PAKIET GO GO

Prezent marzeń na wieczór kawalerski: pyszna kolacja z występem tancerki na deser + limuzyna z występem kolejnej tancerki + klub gogo lub klub.

O umówionej godzinie spotkanie z imprezową opiekunką i rozpoczęcie kolacji w centrum Krakowa. Dobry schabowy z dodatkami na podkład przed długim wieczorem, piwka i striptiz w VIP roomie na deser. Po kolacji odbiera Was limuzyna z drugą tancerką (1 'szampan' od nas, możecie mieć własny alkohol i muzykę). Grupy powyżej 10 osób odbiera limuzyna xxl lub hummer (2 'szampany' w cenie), powyżej 16 osób - Party Bus. Po przejażdżce wizyta w jednym z najlepszych klubów GoGo w Krakowie (okolice Rynku), gdzie czeka na Was zarezerwowana loża i jeszcze więcej dziewczyn! Lub wejściówki do klubu muzycznego, wedle życzenia.

Cały czas - jak zwykle - jest z Wami nasza imprezowa opiekunka która wszystkim się zajmuje. W strip klubie/klubie możecie zostać do woli.

Cena zawiera

  • sexy kolacja - suty posiłek + 2 piwka
  • striptiz w prywatnej sali (3 piosenki - około 20 minut)
  • limuzyna/hummer/party bus + 'szampan' + tancerka GoGo (3 piosenki - około 20 minut)
  • wejście VIP do Klubu GoGo + rezerwacja loży lub wejściówki do klubu muzycznego - do wyboru
  • imprezowa opiekunka na cały wieczór

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


690 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.

990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.


open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

dominatrix__1_
690 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.

hostessa-warszawa
690 PLN/dodatek
HOSTESSA TOPLESS
Idealna opcja na wieczór kawalerski - hostessa topless, która przez 1 godzinę będzie serwować Wam drinki.


maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).

klub-nocny
290 PLN/dodatek
POKAZ VIP CHAIR
Do wizyty w gogo dodajcie wyjątkowy pokaz dla wybrańca. Jedna z naszych pięknych tancerek zatańczy dla niego na scenie, a cała reszta klubu będzie mu zazdrościć!

degustacja-whiskey-praga1
99 PLN/os.
min. 8 os.
ALL YOU CAN DRINK W PUBIE
Zasada jest prosta płacisz raz i pijesz ile chcesz. W pakiecie macie open bar w pubie na różne alkohole: wódka, whisky, gin, rum i piwo przez 1h!