zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - ARESZTOWANIE KAWALERA

Za posiadanie narkotyków, zwierzęcej pornografii lub spowodowanie wypadku. Sami możecie wymyślić powód aresztowania - w końcu to Wy znacie Kawalera najlepiej.

Nasz amerykańaski radiowóz podjedzie na sygnale w umówione wcześniej miejsce a fikcyjny policjant zaaresztuję Młodego i wywiozą radiowozem w wybrane miejsce na terenie Trójmiasta.

Najlepiej działa w połaczeniu z inną wieczorową atrakcją np. Sexy Kolacją, Trójmiejskim Nightlifem ... - wtedy organizujemy to w lub przed zaprzyjaźnionym lokalem.

Jeśli wybierzecie tylko tę opcję wtedy to Ty musisz uprzedzić menedżera Waszego lokalu o akcji lub zorganizować miejsce, gdzie może się ona odbyć (np. parking).

Stała - niezależna od ilości osób cena za akcję to 1190 PLN.

Cena zawiera

  • aresztowanie przez fikcyjnego policjanta
  • przejażdżka amerykańskim radiowozem
  • koordynatorka atrackji 

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


aresztowanie-zart__2_
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA

Policjant, który pod dowolnym pretekstem aresztuję dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowowzem.  
 klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.