zobacz swój koszyk

Kraków - RAFTING

Z wybranego miejsca w Krakowie zabierze Was nasz wygodny minibus, a u celu - na jednym z najlepszych obiektów raftingowych w Europie pod opieką licencjonowanych instruktorów spędzicie niezapomniana godzine. To będzie najlepsza jazda w życiu Kawalera,  której z pewnością długo nie zapomni. W cenie cały potrzebny sprzęt – ochraniacze, kaski, pontony…wiosła w dłoń!

Nie martw się organizacją - jak zwykle nasza urocza opiekunka ogarnie wszystko tak, abyś TY nie musiał niczym się przejmować. Minibus z opiekunką odbierze Was skąd chcecie i odstawi we wskazane miejsce w Krakowie.

Na wieczór dodaj krakowski nightlife lub wejściówki do GoGo za pół ceny w porównaniu z cenami  'z ulicy' - 29 PLN/os. W cenie loża, piwko dla każdego, asystująca przewodniczka i karta VIP (wielokrotny powrót do klubu za darmo). 

*ceny brutto. dopłat brak.

Cena zawiera

  • prywatny transport minibusem w 2 strony
  • opiekunka grupy
  • instruktorzy raftingu
  • cały potrzebny sprzęt (wiosła, hełmy, pianki, pontony etc.)
  • wynajem toru raftingowego na 1 godzine
   

Dodatki (opcjonalne)

-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


25 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejściówka do topowego klubu  GoGo z rezerwacją stolika za 50% ceny z ulicy.  Imprezowa opiekunka w cenie. Poradzi jak wyjść z klubu szczęśliwym, z nienaruszonym kontem i portfelem. Min 8 os.


klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.

wieczor_kawalerski_krakow
890 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSEM
Pojedźcie na dzienną atrakcję ( i z powrotem) niesamowitym party busem w wyjątkowo niskiej cenie. * soboty - start najpóźniej o 16:40. W cenie 3 godziny wynajmu. 

449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone.