zobacz swój koszyk

Wrocław - PAKIET WYPAS

Nie ma to jak gotowy pakiet na wieczór kawalerski - nasze najlepsze atrakcje w jeszcze lepszej pakietowej cenie. Zamawiasz więcej wypasionych atrakcji - sam wybierasz i płacisz mniej. PAINTBALL (m.in transport w  cenie) + SEXY KOLACJA (tancerka, 2 piwa, steki wołowe) + WROCŁAWSKI NIGHTLIFE (pub, klub, strip klub: w gogo wejściówki, rezerwacja stolika i po piwku/welcome drinku dla każdego) ponad 10% taniej!

Oto przykładowy scenariusz: minibus z sympatyczną opiekunką odbiera Was o umówionej godzinie z wybranego miejsca, potem paintball, a po kursie wysiadacie pod restauracją, gdzie czeka Was pyszna kolacja i mega striptiz. Po kolacji zaczynacie clubbing - Wrocławski Nightlife - wszystko w cenie, brak ukrytych kosztów. Totalny Wypas!

Organizacja wieczoru kawalerskiego we Wrocławiu nigdy nie była taka prosta.

Cena zawiera

  • Paintball, Sexy Kolacja i Wrocławski Nightlife: pub strip klub (w cenie: wejście, rezerwacja stolika i po piwku/welcome drinku dla każdego), klub - wejściówki
   

Dodatki (opcjonalne)

limuzyna-hummer
89 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną od 6 do 29 osób. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.