zobacz swój koszyk

Kraków - KOLACJA Z TANCERKĄ + GOGO

Kolacja z prywatnym striptizem to najlepszy pomysł na rozpoczęcie wieczoru kawalerskiego - na ma to jak porządny posiłek przed wieczornymi szaleństwami. Rozpocznijcie od soczytego schabowego z dodatkami i 2 piwkami do popicia. Kolacja nieopodal Rynku a na deser w prywatnej VIP sali profesjonalny striptiz najlepszej tancerki GO-GO w Krakowie. Dodatkowy alkohol możecie dokupić w niewygórowanych cenach z karty. Na miejscu wszystkiego dopilnuje nasza sympatyczna opiekunka a więc Wy nie musicie się już zajmować organizacją i możecie się wychillować.

Po kolacji - spacerkiem do loży w klubie GoGo. Tam dla każdego karta VIP na nielimitowaną ilość wejść do klubu. Możecie więc potem skoczyć zobaczyć co się dzieje 'na mieście' i wrócić  - nie płacąc za wstęp.

Cena zawiera

  • sympatyczna opiekunka grupy
  • wynajem dyskretnej VIP sali w klubo-restauracji w centrum Krakowa
  • soczysty schaboszczak z dodatkami
  • 2 piwka/osobę
  • strip show (3 piosenki-około 15 minut)
  • VIP wejściówki do klubu GOGO
  • karty VIP
  • rezerwacja loży
   

Dodatki (opcjonalne)

399 PLN/dodatek
GRUBA BERTA - Z DOJAZDEM
Zmiażdż Kawalera. Dodaj występ Grubej Berty. Najlepiej do atrakcji z piękną tancerką. Zacznie ta piękna, zatańczy, zawiąże oczy i wkroczy Berta!

350 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.


25 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejściówka do topowego klubu  GoGo z rezerwacją stolika za 50% ceny z ulicy.  Imprezowa opiekunka w cenie. Poradzi jak wyjść z klubu szczęśliwym, z nienaruszonym kontem i portfelem. Min 8 os.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.

449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone.