zobacz swój koszyk

Warszawa - KAWALERSKI PARTY ŻUK 2h

Imprezowy PARTY ŻUK na oryginalny wieczór kawalerski. Niepowtarzalny klimat przez 2 godziny - 2 podświetlane bary z coolerami, LCD, mega imprezowe oświetlone wnętrze i 1400 WATT ostrej kawalerskiej jazdy.

Podkręćcie muzykę, pokażcie się na mieście i  pozwiedzajcie ulubione miejsca kawalera. Skończyć możecie w wybranym miejscu - u siebie w domu, klubie, lub kasynie.....

Nasz PARTY ŻUK zabiera do 8 osób.

Żuk jest do Waszej dyspozycji na 2 godziny. Dodatkowa godzina jazdy to + 250 PLN. Możecie mieć własną muzykę i alkohol (na pokładzie dostępny jest lód).

Jest Was więcej? Sprawdź Party Busa do 14 osób.

Możesz dodać wstęp do klubu GOGO, lożę dla grupy oraz po 1 piwie za jedyne 35 PLN/osoby lub wejściówki do klubu muzycznego za jedyne 29 PLN/os. Jeśli chcesz, zaznacz wybraną opcję przy rezerwacji.

Cena zawiera

  • 2 godziny jazdy imprezowym żukiem
  • odbiór z wybranego miejsca
  • imprezowy kierowca - przewodnik
   

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
590 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (50 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


klub-nocny-w-warszawie
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/drinkiem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


odpicowany-zuk-warszawa
250 PLN/dodatek
PARTY ŻUK - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Dwie godziny jazdy party żukiem to za mało? Dodaj kolejną i nie martw się czasem.199 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


649 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.