zobacz koszyk 0

Praga - STRIP KLUB

Specjalnie dla Ciebie ekskluzywny pakiet w klubie ze striptizem. Nasz imprezowy przewodnik zaprowadzi Cię do klubu ze striptizem, gdzie w ramach pakietu macie bezpłatny wstęp. Na miejscu czekać będzie na was zarezerwowany stolik tuż przy scenie głównej, butelka dobrego jakościowo alkoholu do wyboru lub istnieje możliwość wymiany butelki na 15 piw. W pakiecie znajduje się również profesjonalny striptiz w wykonaniu jednej z seksownych tancerek (istnieje również możliwość dobrania stroju dla tancerki) bezpośrednio na Twoim stole.

Nasz anglojęzyczny przewodnik zapewni, że wszystko przebiegnie bezproblemowo.

Pakiet przeznaczony jest dla maksymalnie 5 osób (1 stolik). Dla grup 10-osobowych pakiet należy zamówić 2 razy, do 15 osób 3 razy. Wszystkie pozycje w pakiecie zostaną wtedy podwojone lub potrojone.

Cena zawiera

  • Odbiór z hotelu
  • Przewodnik imprezowy
  • Wejście do strip klubu
  • Rezerwacja stolika przy scenie głównej
  • Butelka wybranego alkoholu lub 15 piw
  • Striptiz na stole dla całej grupy

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
49 PLN/os.
min. 6 os.
WEJŚCIE DO KLUBU + WELCOME DRINK
Topowy klub w centrum Pragi. Dojdź tam pieszo z przewodnikiem (w cenie). W cenie 1 powitalny shot lub drink na osobę oraz rezerwacja stolika.

klub-warszawa-praga-krakow
109 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY
Wejściówki + drink dla każdego + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w Pradze