zobacz koszyk 0

Budapeszt - STRIP HUMMER + KLUB

Prywatna luksusowa limuzyna hummer w Budapeszcie - imprezowa opiekunka grupy do samego końca, odbiór z hotelu, godzinna przejażdżka po Budapeszcie, gorąca tancerka oraz wino musujące na pokładzie. Koniec jazdy w topowym praskim klubie. Kompletny, zaplanowany od A do Z wieczór kawalerski w atrakcyjnej cenie. 

Ilość osób w limuzynie
Wiemy jak ciężko zaplanować wieczór kawalerski w limuzynie - co chwilę ktoś nowy potwierdza i dochodzi i nagle z 10 chłopaków, robi się 18-stu. Dlatego lepiej nie zamawiać konkretnej limuzyny, która może okazać się za mała.. To duży kłopot logistyczny, którego nie chcesz mieć na swojej głowie.

Z nami to nie problem
Limuzyny dobieramy do wielkości grupy- elastycznie.
Ale tak, by nie było wielkiego ścisku w środku. Część naszego zespołu pochodzi z Budapesztu i dlatego w Budapeszcie czujemy się jak w domu. Dlatego jako jedyni możemy bez problemu, w razie potrzeby, zamienić limuzynę na większą (lub nawet na mniejszego lincolna *) gdy tylko napiszesz nam z wyprzedzeniem że liczba osób w waszej grupie uległa zmianie. Czas na potwierdzenie masz nawet do 7 dni przed jazdą. Super wygodnie. Dzięki temu nie będziesz musiał odmawiać komuś kto zgłosi się na ostatnią chwilę. 

Z nami masz pewność że nawet jeśli liczba osób w waszej grupie ulegnie zmianie, każdy zapłaci dokładnie tyle ile planowaliście. Najwięcej - za minimum osób dla danej atrakcji.
 

Cena zawiera

  • Odbiór z hotelu
  • Imprezowa opiekunka z wejściem do klubu
  • *Butelka wina musującego
  • 1 godzina jazdy po Budapeszcie
  • Prywatny striptiz na pokładzie ( około 15 minut)
  • Wejście do klubu muzycznego

Dodatki (opcjonalne)