zobacz koszyk 0

Praga - STEKI I STRIPTIZ

Kolacja ze striptizem w Pradze w prywatnym VIP roomie w topowej knajpie w ścisłym centrum Pragi - idealny początek wieczoru. Odbiór z hotelu o wybranej godzinie, imprezowa opiekunka i sprawdzona restauracja na bezstresowy kameralny posiłek dla dużej grupy z konkretną striptizową opcją deserową. Praga to nasza specjalność - sympatycznie, łatwo i bezstresowo.

Na obiad czeka na Ciebie soczysty stek wołowy lub inne opcje z menu (patrz obok). 2 zimne piwa Pilsner Urquel ( lub podobne) lub 2x wino gatunkowe (Veltlin Green lub Cabernet Souvignon lub podobne).

Na deser seksowna niespodzianka dla Kawalera - występ tancerki ( około 15 minut) - dodaj drugą na niezapomniane lesbian show. Salonik VIP, w którym odbędzie się striptiz, jest do Waszej dyspozycji przez cały wieczór.

Nasza opiekunka odbierze Was z hotelu, pomoże Wam zamówić taksówki, albo zabierze Was komunikacją miejską na miejsce i będzie towarzyszyła Wam podczas wieczoru - dopilnuje, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem i bezstresowo dla Ciebie i dla reszty Twojej ekipy.

Cena zawiera

 • Odbiór z hotelu w Pradze;
 • Imprezowa opiekunka;
 • Rezerwacja saloniku VIP na wieczór;
 • Do wyboru:
 • Rumpsteak, sos BBQ, domowe frytki;
 • Gulasz z wołowiny pilzneńskiej, knedle lub domowe placki ziemniaczane;
 • Burger wołowy, ser cheddar, boczek angielski, cebula czerwona, sałatka, ogórek kiszony, majonez ziołowy, frytki domowe;
 • Polędwiczka w sosie śmietanowym i domowa knedla;
 • Pieczone żeberka wieprzowe z marynatą BBQ, warzywami marynowanymi;
 • 2x piwo lub 2x wino na osobę;
 • Prywatny pokaz striptizu;

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
49 PLN/os.
min. 6 os.
WEJŚCIE DO KLUBU + WELCOME DRINK
Topowy klub w centrum Pragi. Dojdź tam pieszo z przewodnikiem (w cenie). W cenie 1 powitalny shot lub drink na osobę oraz rezerwacja stolika.

striptiz-lesbian-show__1_
1290 PLN/dodatek
POKAZ LES DANCE
2 gorące striptizerki i niezapomniany show dla Kawalera ( około 15 minut).


119 PLN/os.
min. 8 os.
TRANSFER MINIBUSEM W 2 STRONY
Odbiór z wybranego miejsca w Pradze, transfer minibusem w wybrane miejsce, oczekiwanie do 2 h i powrót do hotelu lub centrum Pragi. 8-16 osób

sexy-policjantka
1390 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA + STRIPTIZ
Klasyka gatunku. Nieśmiertelne i zawsze w cenie. Aresztowanie w limuzynie, party busie, restauracji lub wybranym miejscu. 2 osoby w uniformach, kajdanki, pałki, gorąca striptizerka i prywatny strip show (około 15 minut). Opiekunka na miejscu zajmie sie logistyką wydarzenia.

gruba_tancerka_gogo
990 PLN/dodatek
STRIPTIZ XXL
Mas to rad naozaj velke?  Ten pokaz jest dla Ciebie - kupa śmiechu i wspaniały niezapomniany żart. 


690 PLN/dodatek
STRIPTIZ
Striptiz w limuzynie ( około 15 minut) , party busie, restauracji...lub upgrade do gorącego lesbian show w atrakcjach z 1 tancerką w cenie. Najlepsze tancerki w Pradze!

klub-warszawa-praga-krakow
109 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY
Wejściówki + drink dla każdego + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w Pradze