Blog

Opiekunki grup – dlaczego ich obecność jest tak ważna

Opiekunki grup – ich obecność lub brak robią prawdziwą różnicę zarówno w Twoim doświadczeniu tego wieczoru, jak i w postrzeganiu go przez innych uczestników i samego Kawalera.

Organizacja wieczoru kawalerskiego i  bycie osobą odpowiedzialną za wszystko na miejscu to zadania które mogą być dla Ciebie stresujące. Znalezienie dobrych miejsc, osób, poddostawców zajmuje dużo czasu, a trudno odróżnić ich w google od tych niesolidnych. To i czynniki ludzkie których nie sposób przewidzieć mogą sprawić że Ty niekoniecznie możesz dobrze się czuć w tej roli . Możesz źle się bawić , co może mieć to wpływ na atmosferę całego wieczoru.

crazy-bachelor-Party

Dla Ciebie to pierwszy – może drugi lub trzeci raz. Masz prawo czuć się niepewnie i nie wiedzieć jak powinny wyglądać poszczególne elementy wieczoru.  Dla naszych opiekunek to chleb powszedni. Zostały dokładnie wytrenowane i każda ma na koncie kilkadziesiąt, a niektóre nawet po kilkaset imprez. Doskonale znają poddostawców, kierowców, tancerki, bramkarzy, managerów lokali. Wiedzą jak atrakcja powinna wyglądać i staną zawsze po Waszej stronie w przypadku gdyby poddostawca starał się nie wywiązać należycie z usługi. ( bo np przedłuża mu się poprzedni kurs)

Większość potencjalnych problemów które mogą zajść w trakcie przygotowań i podczas trwania wieczoru, opiekunki rozwiążą dyskretnie – kontaktując się z naszym biurem  – często na tyle dyskretnie  że ani Ty ani reszta grupy możecie nic nie zauważyć. Taki jest nasz cel.

Tancerka zachorowała godzinę przed występem?   Znajdą zastępstwo. Limuzyna ugrzęzła w korku z lotniska? Może spóźnimy się 5 minut, ale podstawimy lepszą i dorzucimy szampana na przeprosiny. Doszły Ci 3 osoby? Podstawimy dłuższą limuzynę o ile nam/jej powiesz wcześniej.  3 osoby w ostatniej chwili anulowały? Jeśli nie ponieśliśmy kosztów, Ciebie również nie skasujemy. Ułatwiamy Wam życie.

W trakcie organizacji jednego nawet wieczoru takich sytuacji może być wiele i możesz nam wierzyć – w ciągu naszej 10-letniej działalności przerabialiśmy je wszystkie. Wiele razy. Właśnie dlatego jesteśmy największym ( i naszym zdaniem najlepszym) organizatorem wieczorów kawalerskich w Polsce . Nie dlatego że byliśmy pierwsi i wówczas jedyni. Ale dlatego że nie jesteśmy skąpi i małostkowi.  I zawsze naszym bezwzględnym priorytetem jest by Wasz wieczór się udał.   Dopiero w drugiej kolejności liczymy zyski. Często zdarzało się że na obsłudze grupy ponieśliśmy stratę, gdyż musieliśmy naprawiać przypadkowe błędy i sytuacje na które nie mieliśmy wpływu byle tylko  grupa była zadowolona. Nie zawsze tak było. Tego proklienckiego podejścia nauczyło nas doświadczenie – przyszło z czasem po upływie wielu lat. I tak właśnie obecnie są trenowane opiekunki – by tym się kierowały podczas obsługi każdej grupy. To dzięki takiemu indywidualnemu traktowaniu każdej grupy i dzięki doskonałej pracy naszych opiekunek klienci masowo do nas wracają.

Bo to nie jest zwykła impreza – kawalerski jest raz w życiu. I my o tym wiemy.

życzymy bezstresowej organizacji

Zespół kawalerskie.pl