Blog

Wieczór panieński i kawalerski w Trójmieście

Pomysły na wieczór kawalerski i panieński

Trójmiasto to miasto wielkich możliwości. Mnogość sopockich klubów, Gdańskie Stare Miasto, marina w Gdyni… Każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie.

najlepsze_kluby_w_sopocie

Niegdyś czymś nadzwyczajnym był wieczór kawalerski w klubie ze striptizem lub obecność striptizera na wieczorze panieńskim. Obecnie ta forma spędzania „ostatniego wieczoru wolności” nieco spowszechniała i nie jest już czymś osobliwym. Nie wszyscy Panowie Młodzi, tudzież Panny Młode lubią brać udział w imprezie ze striptizem. Toteż w dobie XXI wieku istnieje wiele innych, oryginalnych możliwości, np. udawane porwania, party busy, limuzyny, strzelnica i wiele innych ciekawych opcji. Mimo to kluby gogo i muzyczne również nie narzekają na brak zainteresowania zwolenników klasycznych wieczorów kawalerskich czy panieńskich.

Samemu czy z pomocą?

Jeżeli wiesz, w jaki sposób lubi bawić się Kawaler lub Panna Młoda to jesteś na dobrej drodze do przygotowania niezapomnianej imprezy, bo to pod jego/ jej kątem należy wybierać wieczorowe atrakcje. Jednak zazwyczaj Świadek czy Świadkowa mają pełne ręce roboty tuż przed ślubem, toteż fakt przygotowania udanej imprezy kawalerskiej może przyprawiać ich o bóle głowy. Z myślą o wygodzie, a także oszczędności czasu warto przeanalizować oferty firm organizujących wieczory panieńskie i kawalerskie na terenie Trójmiasta ( Gdańska, Sopotu, Gdyni) , szczególnie że ceny takich usług nie są wygórowane.

Ile to kosztuje i na co zwracać uwagę?

„Ceny zaczynają się od 39 zł za osobę. Za 150 zł można naprawdę nieźle poszaleć, choć standardowy budżet uczestników wieczorów kawalerskich i panieńskich w Trójmieście to około 160-200 PLN za osobę. Za takie pieniądze można zorganizować kompleksowy wieczór kawalerski lub panieński z limuzynami, party busami, lub strzelnicą, tancerkami, klubami i dużą ilością dodatków” mówi pani Ania Sliwińska z portalu panienskie.pl / kawalerskie.pl

Najważniejsza jest organizacja. Opóźnienia kierowców limuzyn, minibusów, nie pojawienie się tancerki/tancerza, anulowana rezerwacja w klubie, czy niemiła selekcja to kilka z wielu potencjalnych problemów, które mogą negatywnie wpłynąć na zaplanowany wieczór. Dlatego właśnie radzimy wybierać atrakcje z przewodniczkami, imprezowymi opiekunkami które zajmują się wszystkim na miejscu.

Obecność „opiekunek” na wieczorach kawalerskich i panieńskich jest kluczowa – dodaje pan Tomasz. Dzięki nim świadkowie zamiast osobiście doglądać wszystkiego, mogą się pobawić z resztą uczestników. To właśnie opiekunki mogą uratować wieczór przed katastrofą i na miejscu szybko zainterweniować w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń.

Przykładowy cenniki imprez panieńskich w Trójmieście dostępne są na stronie http://panienskie.pl/gdansk_sopot_trojmiasto Udanej imprezy!