Blog

Pomysł na prezent dla Niej – Boże Narodzenie 2014

Drodzy Panowie,

święta Bożego Narodzenia już zapasem. Warto wybrać prezent dla swojej kobiety odpowiednio wcześniej. W naszym serwisie panienskie.pl znajdziecie wiele pomysłów:

1. Coś dla ciała i ducha: MASAŻ DELUXE

Zafunduj ukochanej masaż. Nasz wykwalifikowany masażysta przyjedzie pod wskazany adres z własnym stołem do masażu. Rozluźni spięte barki i ramiona oraz wykona profesjonalny masaż tak, aby Twoja kobieta zapomniała na chwilę o rzeczywistości, oderwała się od problemów i poczuła pełen relaks.

Masaż trwa około godziny – do wyboru masaż klasyczny, odchudzający, antycellulitowy, relaksujący, kręgosłupa, sportowy lub bańka chińska.

2. SESJA FOTOGRAFICZNA

Profesjonalna sesja zdjęciowa w centrum Warszawy, w plenerze lub w wybranym przez Was miejscu.

Zapewniamy profesjonalną artystkę – fotografa. Plan (plener lub wybrane przez Was lokum) w centrum, stylizacje uzgadniacie wcześniej telefonicznie z artystką.

Klimatyczne miejsca i nasz mega fajny fotograf, który się Wami zajmie wprowadzą bardzo fajny, przyjacielski vibe – idealny na początek imprezy panieńskiej.

3. TANIEC BRZUCHA – prezent, którym Ty te będziesz się cieszyć

Profesjonalna trenerka nawet najbardziej oporne uczennice skłoni do nauki podstawowych ruchów i trików. Pomoże Wam wyzwolić w sobie pełnię zmysłowej kobiecości. Orientalna muzyka wprowadzi magiczny nastrój, który pozwoli oderwać się od codziennej rzeczywistości i sprawi, ze poczujecie się jak księzniczki rodem z ‚Baśni tysiąca i jednej nocy’.

4. WRÓŻKA

Nasza wróżka nie czyta z ręki przez telefon, nie pyta Cię o szczegóły, a dopiero później „wróży”… Widząc człowieka, zna już jego pytania dlatego tak trafnie przepowie Twoją przyszłość.

5. SKOK ZE SPADOCHRONEM

To będzie najlepszy skok jej życia! Tandem z wykwalifikowanym instruktorem (690pln) mieć to na dvd (250), niezapomniane przeżycie –  bezcenne. To prezent z adrenaliną ;)